SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně


16. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

12.kolo, Divize - skupina E
Sobota 21.10.2017 v 14:30 hod.
SK HRANICE - FK NOVÉ SADY
Přímý přenos

View

16. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (16.10.-22.10.2017)

ÚT 17.10 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Ústí OP
ÚT 17.10 17:30 SK Hranice U12 SK Radslavice OP -- : --
SO 21.10 9:30 SK Hranice U15 FC Baník Ostrava B MSŽD -- : --
SO 21.10 11:15 SK Hranice U14 FC Baník Ostrava B MSŽD -- : --
SO 21.10 9:30 SK Radslavice A SK Hranice U9 OP
SO 21.10 14:00 SK Radslavice SK Hranice U12 OP -- : --
SO 21.10 14:30 SK Hranice FK Nové Sady MSD -- : --
NE 22.10 10:00 SK Hranice U19 TJ Valašské Meziříčí MSDD -- : --
NE 22.10 12:15 SK Hranice U17 TJ Valašské Meziříčí MSDD -- : --
NE 22.10 10:00 FC Vsetín SK Hranice U13 SpSM -- : --
NE 22.10 10:00 FC Vsetín SK Hranice U12 SpSM -- : --

View

10. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

11.kolo, Divize - skupina E
Sobota 14.10.2017 v 15:00 hod.
FK ŠTERNBERK - SK HRANICE
5:2 (2:1)
Střelci:
15. Kuba Martin, 25. Zifčák Petr, 58. Hlaváček Tomáš,
79. Hustý Patrik, 85. Zifčák Petr
- 3. Vladař Pavel, 75. Vyka Marek
Zápis o utkání
Hodnocení trenéra

View

10. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (9.10.-15.10.2017)

ÚT 10.10 16:00 TJ Sokol Bělotín SK Hranice U8 A OP
ÚT 10.10 16:30 SK Hranice U12 TJ Sokol Bělotín OP 10:2 (5:0)
ÚT 10.10 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Ústí OP
SO 14.10 10:00 SK Hranice U15 TJ Valašské Meziříčí MSŽD 0:4 (0:2)
SO 14.10 11:45 SK Hranice U14 TJ Valašské Meziříčí MSŽD 5:3 (3:2)
SO 14.10 14:30 SK Hranice U13 MFK Vítkovice SpSM 3:7 (2:2)
SO 14.10 14:30 SK Hranice U12 MFK Vítkovice SpSM 1:9 (0:1)
SO 14.10 15:00 FK Šternberk SK Hranice MSD 5:2 (2:1)
NE 15.10 9:00 1.SK Prostějov SK Hranice U11 KP
NE 15.10 10:30 1.SK Prostějov SK Hranice U10 KP
NE 15.10 10:00 1.HFK Olomouc SK Hranice U19 MSDD 1:4 (1:1)
NE 15.10 12:00 1.HFK Olomouc SK Hranice U17 MSDD 5:0 (1:0)
NE 15.10 10:00 SK Hranice U9 Tatran Všechovice OP
NE 15.10 12:00 SK Hranice U8 A TJ Sokol Ústí OP
NE 15.10 14:00 FK Spartak Lipník n/B SK Hranice U8 B OP

View

4. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

10.kolo, Divize - skupina E
Sobota 07.10.2017 v 15:00 hod.
SK HRANICE - TS LOKOMOTIVA PETROVICE
2:1 (1:1)
Střelci:
43. Kuchař Michal, 52. Vyka Marek - 45. Lukan Jan
Sestavy:
Hranice: Tomečka – Frydrych, Kundrát, Pecha, Čáp –
M. Lasovský, M. Kuchař, Kovařčík (52. Šišlák),
Sobek (74. Vladař) – Ligač (88. Křenek), Vyka
Trenér: Jan Jursík
Petrovice: Mrozek – Gill, Lukan (58. Urban), Bujok,
Dieng, Gomola, Hujo, Klimas (66. Mobe),
Kondziolka, Hoffmann, Ruisl (40. Bajzáth)
Trenér: Zdeněk Dembinný
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

2. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (2.10.-8.10.2017)

PO 2.10 16:00 SK Hranice U8 A SK Hranice U8 B OP
ČT 5.10 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Újezdec OP
SO 7.10 10:00 ŠSK Bílovec SK Hranice U15 MSŽD 3:1 (1:0)
SO 7.10 11:45 ŠSK Bílovec SK Hranice U14 MSŽD 2:2 (1:2)
SO 7.10 15:00 SK Hranice TS Lokomotiva Petrovice MSD 2:1 (1:1)
NE 8.10 10:00 SK Hranice U19 FK Nový Jičín MSDD 2:3 (1:2)
NE 8.10 12:15 SK Hranice U17 FK Nový Jičín MSDD 1:0 (1:0)
NE 8.10 9:00 SK Hranice U11 SK Uničov KP
NE 8.10 10:30 SK Hranice U10 SK Uničov KP
NE 8.10 9:00 SK Hranice U8 B TJ Sokol Ústí OP
NE 8.10 13:00 FK Spartak Lipník n/B SK Hranice U9 OP
NE 8.10 14:00 TJ Sokol Soběchleby SK Hranice U8 A OP

View

26. 09 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

9.kolo, Divize - skupina E
Sobota 30.09.2017 v 15:00 hod.
FC VSETÍN - SK HRANICE
1:0 (1:0)
Střelec:
5. Bartozel Olin
Sestavy:
Vsetín: Eliáš – Dulík, Kresánek, Ondráš, Maček –
Mydlář, Jaroš (75. Amrich), Bublák, Surovec –
Stuchlík (23. Kapusta, 82. Matůš), Bartozel
Trenér: Miroslav Mičega
Hranice: Tomečka – Ligač (46. Frydrych), Kundrát,
Kalous, Čáp – Kuchař, Sobek – M. Lasovský,
Šišlák (51. Gabčo), Vyka (71. Kovařčík) – Křenek
Trenér: Jan Jursík
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

26. 09 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (25.9.-1.10.2017)

ST 27.9 17:00 SK Hranice U13 FC Baník Ostrava SpSM 4:2 (1:1)
ST 27.9 17:00 SK Hranice U12 FC Baník Ostrava SpSM 0:3 (0:0)
ČT 28.9 10:00 FC Hlučín B SK Hranice U19 MSDD 2:5 (1:2)
ČT 28.9 12:15 FC Hlučín B SK Hranice U17 MSDD 1:0 (0:0)
SO 30.9 9:00 SK Hranice U11 FK Šumperk KP
SO 30.9 10:30 SK Hranice U10 FK Šumperk KP
SO 30.9 10:00 SK Uničov SK Hranice U15 MSŽD 1:1 (0:0)
SO 30.9 11:45 SK Uničov SK Hranice U14 MSŽD 4:0 (2:0)
SO 30.9 13:30 SK Uničov SK Hranice U13 SpSM 3:5 (1:3)
SO 30.9 13:30 SK Uničov SK Hranice U12 SpSM 4:4 (2:2)
SO 30.9 15:00 FC Vsetín SK Hranice MSD 1:0 (1:0)
NE 1.10 10:00 FK Bílovec SK Hranice U19 MSDD 1:3 (1:1)
NE 1.10 12:15 FK Bílovec SK Hranice U17 MSDD 3:2 (3:0)
NE 1.10 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd SK Hranice U9 OP

View

19. 09 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

8.kolo, Divize - skupina E
Sobota 23.09.2017 v 15:30 hod.
SK HRANICE - FK BOSPOR BOHUMÍN
1:2 (0:2)
Střelci:
88. Frydrych Jakub -
5. Jatagandzidis David, 39. Jatagandzidis David
Sestavy:
Hranice: Tomečka – Ligač, Kalous, Čáp, L. Lasovský
– M. Lasovský, Šišlák, Gabčo – Vyka (66. Frydrych),
Schlimbach (69. M. Kuchař), Vladař (72. Sobek)
Trenér: Jan Jursík
Bohumín: Švrčina – Ferenc, Socha, Košťál, Baculák
– Sittek, Hanus, Palej (80. Vaclík), Halaška (61. Nowinski)
– Ptáček (90. Jakubov) – Jatagandzidis
Trenér: Vladimír Vyrobik
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

18. 09 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (18.9.-24.9.2017)

ÚT 19.9 17:00 SK Hranice U12 FK Spartak Lipník n/B OP 7:2 (3:1)
ST 20.9 15:00 SK Hranice U15 FK Šumperk MSŽD 6:2 (4:2)
ST 20.9 16:45 SK Hranice U14 FK Šumperk MSŽD 2:2 (0:1)
SO 23.9 15:30 SK Hranice FK Bospor Bohumín MSD 1:2 (0:2)
NE 24.9 10:00 SK Hranice U13 FK Fotbal Třinec SpSM 1:5 (0:3)
NE 24.9 10:00 SK Hranice U12 FK Fotbal Třinec SpSM 1:4 (1:2)
NE 24.9 12:00 1. HFK Olomouc SK Hranice U11 KP
NE 24.9 13:30 1. HFK Olomouc SK Hranice U10 KP

View

13. 09 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

7.kolo, Divize - skupina E
Sobota 16.09.2017 v 15:30 hod.
SK HRANICE - 1.BFK FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
0:3 (0:1)
Střelci:
8. Svatonský Jan, 70. Fromelius David, 88. Mandičak Jan
Sestavy:
Hranice: Tomečka – Ligač, Kundrát, Čáp, L. Lasovský –
M. Lasovský, Šišlák, Nehyba (30. Vladař) – Vyka
(66. Frydrych), Schlimbach (72. Kalous), Gabčo
Trenér: Jan Jursík
Frýdlant n. O.: Prepsl – Hutník, Hrdlička, Škorik, Marek – Svatonský (83. Kučera), Šafner, Chlebek, Mandičak,
Kratochvíl (55. Střižík) – Fromelius (89. M. Šigut)
Trenér: Jiří Krejčí
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

11. 09 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (11.9.-17.9.2017)

ÚT 12.9 16:45 TJ Sokol Opatovice SK Hranice U9 OP
SO 16.9 10:00 SK Hranice U19 1.SK Prostějov B MSDD 1:1 (0:1)
SO 16.9 12:15 SK Hranice U17 1.SK Prostějov B MSDD 0:1 (0:0)
SO 16.9 10:00 FK Šumperk SK Hranice U13 SpSM 0:14 (0:8)
SO 16.9 10:00 FK Šumperk SK Hranice U12 SpSM 3:4 (2:1)
SO 16.9 15:30 SK Hranice 1.BFK Frýdlant n.O. MSD 0:3 (0:1)
NE 17.9 9:00 SK Sigma Olomouc SK Hranice U11 KP
NE 17.9 10:30 SK Sigma Olomouc SK Hranice U10 KP
NE 17.9 10:00 FK Kozlovice SK Hranice U12 OP 6:2 (4:1)
NE 17.9 14:00 FK Šumperk SK Hranice U15 MSŽD 5:2 (3:2)
NE 17.9 15:45 FK Šumperk SK Hranice U14 MSŽD 3:2 (1:1)
NE 17.9 13:30 SK Hranice U8 A Tatran Všechovice OP
NE 17.9 15:00 SK Hranice U8 B TJ Sokol Soběchleby OP
NE 17.9 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Újezdec A OP

View

5. 09 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

6.kolo, Divize - skupina E
Neděle 10.09.2017 v 10:15 hod.
SFC OPAVA B - SK HRANICE
9:1 (5:0)
Střelci:
3. Strnad Patrik, 21. Jursa Tomáš, 23. Puškáč David, 27. Strnad Patrik, 37. Puškáč David, 71. Zapalač Petr, 81. Helebrand Adam, 83. Čelustka Tomáš, 88. Helebrand Adam - 89. Vyka Marek
Sestavy:
Opava B: Lasák – Večerek (63. Keller), Kolísek, Swiech,
Čelůstka – A. Helebrand, Rychý, Jursa (71. Berger),
Zapalač – Strnad, Puškáč (63. Litwiak)
Trenér: Lukáš Černín
Hranice: Tomečka – Ligač, Kundrát, Čáp, L. Lasovský
– Kalous (59. Sobek), Šišlák, Nehyba (68. Pecha)
– Vyka, Schlimbach, Gabčo (46. Vladař)
Trenér: Jan Jursík
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

5. 09 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (4.9.-10.9.2017)


ÚT 5.9 17:30 SK Hranice U12 Všechovice/Ústí OP 13:3 (5:2)
SO 9.9 9:30 Tatran Všechovice SK Hranice U8 B OP 10:10 (3:5)
SO 9.9 10:00 SK Uničov SK Hranice U19 MSDD 2:1 (2:1)
SO 9.9 12:15 SK Uničov SK Hranice U17 MSDD 4:0 (3:0)
SO 9.9 10:00 SK Hranice U15 FC Vsetín MSŽD 2:4 (2:1)
SO 9.9 11:45 SK Hranice U14 FC Vsetín MSŽD 1:5 (1:3)
SO 9.9 14:30 SK Hranice U13 1.HFK Olomouc SpSM 5:4 (2:2)
SO 9.9 14:30 SK Hranice U12 1.HFK Olomouc SpSM 9:0 (7:0)
NE 10.9 9:00 SK Hranice U11 1.FC Vikt.Přerov/Kozlovice KP 22:13
NE 10.9 10:30 SK Hranice U10 1.FC Vikt.Přerov/Kozlovice KP 14:16
NE 10.9 10:15 SFC Opava B SK Hranice MSD 9:1 (5:0)

View

3. 09 2017
ONDRÁŠOVKA CUP 2017/2018

OndrášovkaCup 2016/2017
Ve sportovním areálu SK Hranice
se v úterý 5.9.2017 a středu 6.9.2017 uskuteční
předkola Ondrášovka Cupu 2017/2018
kategorie U11 (ročník 2007)
Úterý 5.9.2017 - 9:00-13:30 hod.
Rozpis zápasů a výsledky
kategorie U12 (ročník 2006)
Středa 6.9.2017 - 9:30-12:00 hod.
Rozpis zápasů a výsledky

View

29. 08 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

Vedení SK Hranice se rozhodlo z důvodu neuspokojivých výsledků a herního projevu odvolat trenéra Rostislava Sobka, včetně asistentů Stanislava Matysky a Karla Hodise.
Všem tímto děkujeme za dosavadní odvedenou práci pro klub.
Novým trenérem byl jmenován p. Mgr. Jan Jursík.
5.kolo, Divize - skupina E
Sobota 02.09.2017 v 16:00 hod.
SK HRANICE - FC TVD SLAVIČÍN
0:4 (0:3)
Střelci:
24. Juřica Vlastimil, 31. Kříž Pavel,
33. Fojtík Bronislav, 76. Fojtík Bronislav
Sestavy:
Hranice: Tomečka - L. Lasovský, Kundrát, Čáp,
Vyka (63. Pecha) – Nehyba, M. Lasovský (68. Vladař),
D. Kuchař, Sobek ml., Gabčo – Schlimbach (54. Ligač)
Trenér: Rostislav Sobek st.
Slavičín: Talčík – Šebák (57. Zvoníček), Fojtík,
Salajka (61. Salajka), Kocián, P. Švach, Kříž,
Mezírka, Horáček, Juřica (71. Bartoš), T. Švach
Trenér: Pavel Prešnajder
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

28. 08 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (28.8.-3.9.2017)

ST 30.8 16:00 FC Vsetín SK Hranice U15 MSŽD 1:1 (1:0)
ST 30.8 17:45 FC Vsetín SK Hranice U14 MSŽD 2:2 (1:2)
ST 30.8 17:00 SK Hranice U13 MFK Karviná SpSM 1:8 (0:4)
ST 30.8 17:00 SK Hranice U12 MFK Karviná SpSM 6:2 (1:1)
SO 2.9 9:00 FK Sl.Kojetín/Kovalovice SK Hranice U11 KP 6:27
SO 2.9 10:30 FK Sl.Kojetín/Kovalovice SK Hranice U10 KP 5:3
SO 2.9 10:00 SK Hranice U19 1.FC Viktorie Přerov MSDD 2:0 (1:0)
SO 2.9 12:15 SK Hranice U17 1.FC Viktorie Přerov MSDD 3:0 (2:0)
SO 2.9 10:00 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice U13 SpSM 8:6 (4:4)
SO 2.9 10:00 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice U12 SpSM 2:15 (2:8)
SO 2.9 16:00 SK Hranice FC TVD Slavičín MSD 0:4 (0:3)
NE 3.9 10:00 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice U15 MSŽD 5:0 (1:0)
NE 3.9 11:45 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice U14 MSŽD 0:4 (0:3)
NE 3.9 10:00 TJ Sokol Bělotín SK Hranice U8 B OP 6:28 (3:14)
NE 3.9 12:00 SK Hranice U8 A FK Spartak Lipník n/B OP 19:4 (10:1)
NE 3.9 14:00 SK Hranice U9 TJ Sokol Hustopeče n/B OP 10:12 (5:6)

View

28. 08 2017
ONDRÁŠOVKA CUP 2017/2018

OndrášovkaCup 2016/2017
Ve sportovním areálu SK Hranice
se od pondělí 28.8.2017 do středy 30.8.2017 uskuteční
předkola Ondrášovka Cupu 2017/2018
kategorie U8 (ročník 2010)
Pondělí 28.8.2017 - 10:00-12:30 hod.
Rozpis zápasů a výsledky
kategorie U9 (ročník 2009)
Úterý 29.8.2017 - 9:30-12:00 hod.
Rozpis zápasů a výsledky
kategorie U10 (ročník 2008)
Středa 30.8.2017 - 10:00-13:30 hod.
Rozpis zápasů a výsledky

View

21. 08 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

4.kolo, Divize - skupina E
Neděle 27.08.2017 v 16:30 hod.
FK KOZLOVICE - SK HRANICE
2:1 (1:1)
Střelci:
8. Šolín Jakub, 63. Nekuda Petr - 6. Lasovský Lukáš
Sestavy:
Kozlovice: Konečný – Střelec, Ma. Král, M. Dostál, Krejčíř – Kaďorek, Šolín, Mazouch (21. Pavelka), Schlehr, Kyselák (84. Přikryl) – Nekuda (90. Tomčík)
Trenér: Roman Matějka
Hranice: Tomečka – L. Lasovský, Kundrát, Čáp, Vyka – M. Lasovský, M. Kuchař (29. Kalous)- Nehyba (60. Frydrych), Šišlák (69. Sobek ml.), Gabčo – Schlimbach
Trenér: Rostislav Sobek
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

21. 08 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (21.8.-27.8.2017)

ST 23.8 14:30 SK Hranice U19 FK Jeseník MSDD 6:1 (2:0)
ST 23.8 16:45 SK Hranice U17 FK Jeseník MSDD 6:0 (4:0)
ST 23.8 17:00 SFC Opava SK Hranice U13 SpSM 7:10 (3:3)
ST 23.8 17:00 SFC Opava SK Hranice U12 SpSM 16:3 (9:1)
SO 26.8 10:00 SK Hranice U15 FK Fotbal Třinec MSŽD 2:3 (1:2)
SO 26.8 11:45 SK Hranice U14 FK Fotbal Třinec MSŽD 4:5 (2:2)
SO 26.8 14:30 SK Hranice U13 ŠSK Bílovec SpSM 2:7 (1:4)
SO 26.8 14:30 SK Hranice U12 ŠSK Bílovec SpSM 9:3 (3:1)
NE 27.8 9:30 TJ Sokol Pavlovice u Přerova SK Hranice U12 OP 0:12 (0:5)
NE 27.8 11:00 FK Šumperk SK Hranice U19 MSDD 2:2 (1:2)
NE 27.8 13:15 FK Šumperk SK Hranice U17 MSDD 3:6 (1:5)
NE 27.8 16:30 FK Kozlovice SK Hranice MSD 2:1 (1:1)

View