SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 29. 06 2013
Nadpis2 Účast našich dvou hráčů ,,U14“ na HRÁCH VI. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE ČESKÉ REPUBLIKY
Aktualita malá Ve čtvrtek 20.června se zúčastnili dva naši hráči Mira Pak a Jakub Lapeš nominačního dopoledne na hřišti FK NEMILANY. Po přípravném zápase byli nominováni do reprezentačního družstva Olomouckého krajského fotbalového svazu U"14" na Hry VI. LODM ČR.....
Aktualita velká
..... Ve dnech od 23.6. do 28.6 tyto HRY VI. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE ČESKÉ REPUBLIKY proběhly ve Zlínském kraji, přesněji ve městech Zlín, Uherské Hradiště, Staré Město, Otrokovice, Hluk, Ostrožská Nová Ves. Hry jsou pod záštitou ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO VÝBORU. Fotbalového turnaje se zúčastnilo všech 14 krajů z Čech a Moravy, rozdělených do dvou skupin. Podrobnější informace na oficiálních stránkách.

Průběžné výsledky Skupiny A:

24.6 pondělí
Olomoucký - Moravskoslezský 1:4
Olomoucký - Jihočeský 1:0

25.6 úterý
Olomoucký - Vysočina 4:0 1x Mira Pak
Olomoucký - Královohradecký 2:0

26.6 středa
Olomoucká - Plzeňský 1:0
Olomoucký - Liberecký 2:1

Tabulka A po zákl. skupině
1.Olomoucký 5 0 1 11:5 15
2.Moravskoslezký 4 2 0 18:5 14
3.Liberecký 3 1 2 9:5 10
4.Jihočeský 3 1 2 12:11 10
5.Vysočina 2 0 4 7:14 6
6.Plzeňský 1 2 3 8:15 5
7.Královohradecký 0 2 4 2:14 2

Tabulka B po zákl. skupině
1.Pardubický 6 0 0 14:7 18
2.Středočeský 5 0 1 14:5 15
3.Ústecký 4 0 2 17:9 12
4.Jihomoravský 3 0 3 12:8 9
5.Praha 2 0 4 8:10 6
6.Karlovarský 1 0 5 5:17 3
7.Zlínský 0 0 6 2:16 0

27.6 čtvrtek Semifinálová utkání:
Olomoucký - Středočeský 0 : 1
Moravskoslezký - Pardubický 5 : 0

Utkání o 5. – 6. místo:
Liberecký - Ústecký 2 : 5

Utkání o 3. a 4. místo: stadion 1.FC Slovácko
Olomoucký - Pardubický 0 : 1

F I N Á L E: stadion 1.FC Slovácko
Středočesk - Moravskoslezký 0 : 1

Celkové umístění:
1.  Moravskoslezký kraj
2.  Středočeský kraj
3.  Pardubický kraj
4.  Olomoucký kraj
5.  Ústecký kraj
6.  Liberecký kraj
7.  Jihomoravský kraj
8.  Jihočeský kraj
9.  Praha
10. Kraj Vysočina
11. Plzeňský kraj
12. Karlovarský kraj
13. Královéhradecký kraj
14. Zlínský kraj