SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 24. 06 2014
Nadpis2 Mladší žáci U12 na turnaji ve Frýdku-Místku
Aktualita malá V sobotu 14.6.2014 se mladší žáci U12 zúčastnili mezinárodního turnaje "ADEK CUP 2014". Pořadatelem tohoto turnaje byl MFK Frýdek-Místek .....
Aktualita velká

VENKOVNÍ TURNAJ

3.ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO ŽÁKOVSKÉHO TURNAJE
ADEK CUP 2014
Pořadatel: MFK FRÝDEK-MÍSTEK
Sobota 14.6.2014
Místo konání: tráva – MFK Frýdek-Místek
Kategorie: „U12“ Mladší žáci (ročník 2002)
20 mužstev, 4 skupiny po 5, 7+1, 2x10 min.

Naše zápasy ve skupině D:

SK Hranice – KS Energetyk ROW Rybnik (PL) 0:2

SK Hranice – FC Baník Ostrava  1:3
Branka: Hoffmann

SK Hranice – MŠK Námestovo (SK) 1:0
Branka: Vymětalík

SK Hranice – FK Viktoria Žižkov 3:0
Branky: Pak 2, Hoffmann

Konečná tabulka skupiny „D“:
1.
KS Energetyk ROW Rybnik (PL)
4
3
1
0
8:1
10
2.
MŠK Námestovo (SK)
4
2
1
1
3:2
7
3.
FC Baník Ostrava
4
2
0
2
6:6
6
4.
SK Hranice
4
2
0
2
5:5
6
5.
FK Viktoria Žižkov
4
0
0
4
1:9
0

Konečná tabulka skupiny „A“:
1.
MFK Frýdek-Místek „A“
4
4
0
0
17:1
12
2.
ŠK Juventus Žilina (SK)
4
2
1
1
2:2
7
3.
FK Dukla Praha
4
2
0
2
7:5
6
4.
KS Football Dreams Gliwice (PL)
4
0
2
2
1:5
2
5.
ŠSK Bílovec
4
0
1
3
0:14
1

Konečná tabulka skupiny „B“:
1.
MFK Vítkovice
4
4
0
0
11:1
12
2.
FK Senica (SK)
4
2
1
1
12:6
7
3.
SFC Opava
4
1
2
1
3:4
5
4.
SK Líšeň
4
1
1
2
2:8
4
5.
MFK Frýdek-Místek „U11“
4
0
0
4
2:11
0

Konečná tabulka skupiny „C“:
1.
MFK Frýdek-Místek „B“
4
3
1
0
10:4
10
2.
KS Rozwój Katowice (PL)
4
2
2
0
5:1
8
3.
MŠK Žilina „U11“ (SK)
4
2
1
1
6:5
7
4.
RSM Hodonín
4
0
1
3
2:7
1
5.
FK Fotbal Třinec
4
0
1
3
1:7
1

o 9.-16.místo:

SK Hranice – MŠK Žilina „U11“ (SK) 3:0
Branky: Hoffmann, Hapala, Vymětalík

o 9.-12.místo:

SK Hranice – SK Líšeň 0:2

o 11.místo:

SK Hranice – RSM Hodonín 1:2
Branka: Pak

Konečné pořadí:
1.
MFK Vítkovice
2.
FK Senica (SK)
3.
MFK Frýdek-Místek „B“
4.
KS Energetyk ROW Rybnik (PL)
5.
KS Rozwój Katowice (PL)
6.
MFK Frýdek-Místek „A“
7.
ŠK Juventus Žilina (SK)
8.
MŠK Námestovo (SK)
9.
SFC Opava
10.
SK Líšeň
11.
RSM Hodonín
12.
SK Hranice
13.
FC Baník Ostrava
14.
FK Dukla Praha
15.
KS Football Dreams Gliwice (PL)
16.
MŠK Žilina „U11“ (SK)
17.
FK Viktoria Žižkov
18.
ŠSK Bílovec
19.
FK Fotbal Třinec
20.
MFK Frýdek-Místek „U11“

Turnaje se zúčastnili:

Hoffmann David, Králík Ondřej, Kunovský David,
Pak Vojtěch, Klinkovský Martin, Šostok Martin,
Václavík Adam, Vymětalík Matěj, Krampla Vojtěch,
Rada David, Hapala Ondřej a Horváth Lukáš
Trenéři: Šostok, Řidký, Hoffmann

All stars turnaje:
Patrik Opálek (Senica) - Oliver Plott (Senica),
Adrian Manka (Rybnik), Erik Martas (Vítkovice),
Samuel Šigut (FM A), Daniel Stach (Katowice),
Jaroslav Harušťák (Vítkovice), Jakub Buchel (Senica)

Nejlepší hráč turnaje:
Jaroslav Harušťák (MFK Vítkovice)

Nejlepší střelec:
Vojtěch Wojatschke (FM A)

Nejlepší brankář:
Lukáš Vlosinský (MFK Vítkovice)