SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Rozpis zápasů

Starší přípravka U10 (ročník 2007)
Krajský přebor přípravky
2016/2017

Jaro 2017
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
10 SO 1.4 10:30 SK Hranice 1.FC Viktorie Přerov 56:6
11 NE 9.4 11:30 SK Sigma Olomouc SK Hranice 59:5
12 NE 16.4 10:30 SK Hranice 1.SK Prostějov 6:39
13 SO 22.4 10:30 SK Uničov SK Hranice 32:12
15 SO 6.5 10:30 FK Šumperk SK Hranice 49:4
16 NE 14.5 14:30 SK Hranice TJ Sokol Olšany 15:17
17 NE 21.5 16:00 SK Hranice 1.HFK Olomouc 27:9
18 SO 27.5 11:30 FK Kozlovice SK Hranice 35:2

Podzim 2016
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
4 NE 11.9 10:30 SK Hranice SK Uničov 11:28
6 NE 25.9 11:30 SK Hranice FK Šumperk 10:31
7 SO 1.10 10:30 TJ Sokol Olšany SK Hranice 18:13
8 NE 9.10 14:30 1.HFK Olomouc SK Hranice 29:16
9 SO 15.10 10:30 SK Hranice FK Kozlovice 19:17
3 NE 16.10 15:30 1.SK Prostějov SK Hranice 32:12
1 NE 23.10 10:30 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice 5:44
2 ÚT 25.10 17:30 SK Hranice SK Sigma Olomouc 3:33

---------------------------------------------------------------------------

Starší přípravka U10 (ročník 2006)

Krajský přebor přípravky
2015/2016

Jaro 2016
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
12 NE 3.4 10:30 SK Sigma Olomouc SK Hranice x:17 (x:10)
13 SO 9.4 10:30 SK Hranice 1.SK Prostějov 14:x (3:x)
14 SO 16.4 10:30 TJ Sokol Olšany SK Hranice x:25 (x:15)
1 SO 23.4 10:30 SK Hranice SK Uničov -- : --
2 29.4 17:30 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice x:37 (x:17)
4 NE 15.5 10:30 1.SK Prostějov SK Hranice x:25 (x:14)
5 NE 22.5 10:30 SK Hranice 1.HFK Olomouc 34:x (17:x)
3 ČT 26.5 17:45 SK Hranice SK Sigma Olomouc 14:x (6:x)
6 NE 29.5 15:45 SK Hranice FK Šumperk 21:x (8:x)
7 SO 4.6 10:30 TJ Sokol Olšany SK Hranice -- : --

Podzim 2015
Kolo Den Datum Hodina Domácí Hosté Výsledek
2. NE 30.8 14:00 1.HFK Olomouc SK Hranice 8:21
3. NE 6.9 15:30 SK Hranice SK Uničov 17:9
1. ST 9.9 17:00 SK Hranice FK Šumperk 15:21
4. NE 13.9 10:30 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice 4:37
5. NE 20.9 15:30 SK Hranice SK Sigma Olomouc 7:24
6. NE 27.9 15:30 1.SK Prostějov SK Hranice 25:12
7. NE 4.10 10:30 SK Hranice TJ Sokol Olšany 14:10
8. SO 10.10 11:00 FK Šumperk SK Hranice 23:9
9. SO 17.10 10:30 SK Hranice 1.HFK Olomouc 16:12
10. SO 24.10 10:30 SK Uničov SK Hranice 5:26
11. NE 1.11 10:30 SK Hranice 1.FC Viktorie Přerov 20:9