SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Rozpis zápasů

Mladší dorost U17 (ročník 2001-2002)
MSDD - E ml.
2017/2018

Podzim 2017
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
2 SO 12.8 12:30 FC Vsetín SK Hranice 0:1 (0:0)
3 SO 19.8 12:15 SK Hranice MFK Vítkovice B 2:1 (0:0)
1 ST 23.8 16:45 SK Hranice FK Jeseník 6:0 (4:0)
4 NE 27.8 13:15 FK Šumperk SK Hranice 3:6 (1:5)
5 SO 2.9 12:15 SK Hranice 1.FC Viktorie Přerov 3:0 (2:0)
6 SO 9.9 12:15 SK Uničov SK Hranice 4:0 (3:0)
7 SO 16.9 12:15 SK Hranice 1.SK Prostějov B 0:1 (0:0)
15 ČT 28.9 12:15 FC Hlučín B SK Hranice 1:0 (0:0)
9 NE 1.10 12:15 FK Bílovec SK Hranice 3:2 (3:0)
10 SO 7.10 12:15 SK Hranice FK Nový Jičín 1:0 (1:0)
11 NE 15.10 12:00 1.HFK Olomouc SK Hranice 5:0 (1:0)
12 NE 22.10 12:15 SK Hranice TJ Valašské Meziříčí 1:2 (0:0)
13 SO 28.10 12:30 FK Krnov SK Hranice 0:3 (0:3)
14 NE 5.11 12:15 SK Hranice FK Fotbal Třinec B 2:0 (1:0)
16 SO 11.11 12:30 FK Jeseník SK Hranice 1:4 (0:2)
8 17.11 12:15 SK Hranice SK Hanácká Slavia Kroměříž B 4:0 (2:0)


Mladší dorost U17 (ročník 2000-01)
MSDD - E ml.
2016/2017

Jaro 2017
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
16 NE 26.3 12:15 SK BESKYD Frenštát p.R. SK Hranice 1:7 (0:3)
17 SO 1.4 12:15 SK Hranice TJ Valašské Meziříčí 1:1 (1:1)
18 NE 9.4 13:30 FK Krnov SK Hranice 1:3 (0:2)
19 SO 15.4 12:15 SK Hranice FC Vsetín 3:1 (2:0)
20 SO 22.4 13:45 MFK Havířov SK Hranice 0:1 (0:1)
21 SO 29.4 12:15 SK Hranice SK SULKO-Zábřeh 3:3 (2:1)
22 NE 7.5 13:45 FK Šumperk SK Hranice 0:4 (0:3)
23 SO 13.5 12:15 TJ Sokol Čechovice SK Hranice 0:2 (0:0)
24 SO 20.5 12:30 FK Jeseník SK Hranice 2:6 (0:4)
25 SO 27.5 12:15 FK Nový Jičín SK Hranice 2:0 (0:0)
26 SO 3.6 12:15 SK Hranice FK Slavia Opava 8:0 (3:0)
15 SO 10.6 12:15 SK Hranice SK Uničov 1:2 (1:1)

Podzim 2016

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
3 SO 20.8
12:15 SK Hranice SK BESKYD Frenštát 12:1 (5:0)
1 ST 24.8 15:00 SK Hranice 1.FC Viktorie Přerov 3:0 (0:0)
4 NE 28.8 12:30 TJ Valašské Meziříčí SK Hranice 1:3 (0:3)
5 NE 4.9 12:15 SK Hranice FK Krnov 3:3 (1:3)
6 SO 10.9 12:30 FC Vsetín SK Hranice 1:2 (1:1)
2 ÚT 13.9 17:00 SK Uničov SK Hranice 2:4 (0:2)
7 NE 18.9 12:15 SK Hranice MFK Havířov 5:0 (3:0)
8 NE 25.9 12:30 SK SULKO-Zábřeh SK Hranice 2:3 (1:2)
9 NE 2.10 12:15 SK Hranice FK Šumperk 1:3 (0:0)
10 NE 9.10 12:15 SK Hranice
TJ Sokol Čechovice 4:0 (2:0)
11 NE 16.10 12:15 SK Hranice FK Jeseník 7:1 (4:0)
12 SO 22.10 12:15 SK Hranice FK Nový Jičín 1:4 (0:1)
13 NE 30.10 12:15 FK Slavia Opava SK Hranice 2:2 (0:2)
14 NE 6.11 12:30 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice 3:3 (1:2)


Mladší dorost U17 (ročník 1999-2000)

MSDD - E ml.
2015/2016

Jaro 2016
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
18 SO 19.3 12:15 SK Hranice FK Slavia Opava 8:2 (4:0)
19 SO 26.3 12:30 SK SULKO-Zábřeh SK Hranice 2:0 (0:0)
20 SO 2.4 12:15 SK Hranice FK Slavia Orlová - Lutyně 13:0 (8:0)
21 NE 10.4 13:30 SK Hranice FK Krnov 7:0 (3:0)
22 NE 17.4 12:30 TJ Valašské Meziříčí SK Hranice 1:0 (0:0)
23 NE 24.4 12:15 SK Hranice 1.FC Viktorie Přerov 4:1 (1:0)
24 NE 1.5 14:15 MFK Havířov SK Hranice 2:3 (1:1)
25 SO 7.5 13:30 SK Hranice FK Jeseník -- : --
26 SO 14.5 12:30 KMK Zubr Přerov SK Hranice 0:6 (0:4)
16 ST 18.5 15:00 SK Hranice TJ Sokol Čechovice 6:2 (3:1)
27 NE 22.5 12:30

VOLNO
28 SO 28.5 12:30 FC Vsetín SK Hranice 3:8 (3:4)
29 NE 5.6 13:15 SK Hranice FK Šumperk 4:0 (2:0)
30 ST 8.6 15:00 SK Uničov SK Hranice 3:1 (2:1)
17 SO 11.6 12:15 FK Nový Jičín SK Hranice 4:3 (1:0)

Podzim 2015
Kolo Den Datum Hodina Domácí Hosté Výsledek
2. SO 15.8 12:15 SK Hranice FK Nový Jičín 2:0 (0:0)
3. SO 22.8 12:15 FK Slavia Opava SK Hranice 0:11 (0:6)
1. ST 26.8 17:00 TJ Sokol Čechovice SK Hranice 1:1 (1:0)
4. SO 29.8 12:15 SK Hranice SK SULKO Zábřeh 6:0 (5:0)
5. NE 6.9 12:30 FK Slavia Orlová - Lutyně SK Hranice 0:12 (0:6)
6. SO 12.9 12:30 FK Krnov SK Hranice 2:6 (1:6)
7. SO 19.9 12:15 SK Hranice TJ Valašské Meziříčí 2:1 (1:1)
8. NE 27.9 12:30 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice 2:2 (1:1)
9. SO 3.10 12:15 SK Hranice MFK Havířov 10:0 (6:0)
10. NE 11.10 12:30 FK Jeseník SK Hranice 0:6 (0:2)
11. SO 17.10 13:00 SK Hranice KMK Zubr Přerov 11:0 (4:0)
12. NE 25.10 12:30 volno

15. ST 28.10 12:00 SK Hranice SK Uničov 6:1 (3:1)
13. SO 31.10 12:15 SK Hranice FK Vsetín 5:0 (4:0)
14. SO 7.11 12:30 FK Šumperk SK Hranice 2:2 (2:2)