SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Rozpis zápasů

Mladší žáci U12 (ročník 2006)
SpSM - U 12 SEVER
LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci sk. A
2017/2018

SpSM - U 12 SEVER
Podzim 2017
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
14 ST 23.8 17:00 SFC Opava SK Hranice 16:3 (0:0)
2 SO 26.8 14:30 SK Hranice ŠSK Bílovec 9:3 (4:3)
1 ST 30.8 17:00 SK Hranice MFK Karviná 6:2 (2:1)
3 SO 2.9 10:00 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice 2:15 (1:4)
4 SO 9.9 14:30 SK Hranice 1.HFK Olomouc 9:0 (7:0)
5 SO 16.9 10:00 FK Šumperk SK Hranice 3:4 (2:1)
6 NE 24.9 10:00 SK Hranice FK Fotbal Třinec 1:4 (1:2)
15 ST 27.9 17:00 SK Hranice FC Baník Ostrava 0:3 (0:0)
7 SO 30.9 13:30 SK Uničov SK Hranice 4:4 (2:2)
9 SO 14.10 14:30 SK Hranice MFK Vítkovice 1:9 (0:1)
10 NE 22.10 10:00 FC Vsetín SK Hranice 4:8 (2:3)
12 NE 5.11 14:00 TJ Valašské Meziříčí SK Hranice 3:3 (2:1)
11 ST 8.11 16:00 SK Hranice FC Hlučín 5:10 (3:8)
13 SO 11.11 10:00 SK Hranice MFK Frýdek-Místek 7:3 (3:3)

LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci sk. A
Podzim 2017
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
4 NE 27.8 9:30 TJ Sokol Pavlovice u Přerova SK Hranice 0:12 (0:5)
5 ÚT 5.9 17:30 SK Hranice Všechovice/Ústí 13:3 (5:2)
7 NE 17.9 10:00 FK Kozlovice SK Hranice 6:2 (4:1)
6 ÚT 19.9 17:00 SK Hranice FK Spartak Lipník nad Bečvou 7:2 (3:1)
8 ČT 5.10 16:30 TJ Sokol Bělotín SK Hranice 1:6 (0:2)
1 ÚT 10.10 16:30 SK Hranice TJ Sokol Bělotín 10:2 (5:0)
3 ÚT
17.10 17:30 SK Hranice SK Radslavice 3:6 (1:1)
10 SO 21.10 14:00 SK Radslavice SK Hranice 2:3 (1:2)
11 SO 28.10 12:30 SK Hranice TJ Sokol Pavlovice u Přerova -- : --


Mladší žáci U12 (ročník 2005)
SpSM - U 12 SEVER
2016/2017

Jaro 2017
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
18 SO 25.3 14:30 SK Hranice 1.HFK Olomouc 7:2 (5:1)
19 NE 2.4 10:00 MFK Vítkovice SK Hranice 9:3 (5:1)
20 NE 9.4 14:30 SK Hranice MFK OKD Karviná 2:11 (0:3)
21 SO 15.4 10:00 MFK Frýdek-Místek SK Hranice 5:5 (0:3)
23 ÚT 18.4 16:00 SK Hranice FC Baník Ostrava 2:18 (2:9)
22 SO 22.4 14:30 SK Hranice SFC Opava 3:10 (0:5)
24 SO 6.5 14:30 SK Hranice FK Šumperk 10:4 (8:2)
25 NE 14.5 10:00 SK Hranice FC Hlučín 3:3 (2:1)
26 SO 20.5 10:00 ŠSK Bílovec SK Hranice 7:2 (4:1)
15 NE 28.5 13:00 SK Uničov SK Hranice 7:9 (3:5)
16 ČT 1.6 16:00 SK Hranice FK FOTBAL Třinec 4:3 (2:2)
17 SO 10.6 14:00 TJ Valašské Meziříčí SK Hranice 1:25 (0:14)

Podzim 2016

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
2 SO 13.8 14:30 SK Hranice SK Uničov 8:3
3 NE 21.8 10:00 FK FOTBAL Třinec SK Hranice 3:4 (2:1)
1 ST 24.8 16:30 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice 6:12 (2:8)
4 NE 28.8 14:30 SK Hranice TJ Valašské Meziříčí 3:11 (2:5)
5 SO 3.9 10:00 1.HFK Olomouc SK Hranice 4:2 (3:2)
6 SO 10.9 14:30 SK Hranice MFK Vítkovice 5:4 (4:3)
7 NE 18.9 10:00 MFK OKD Karviná SK Hranice 11:5 (7:1)
8 SO 24.9 14:30 SK Hranice MFK Frýdek-Místek 3:11 (1:1)
9 SO 1.10 13:30 SFC Opava SK Hranice 10:1 (5:0)
10 SO 8.10 14:30 SK Hranice FC Baník Ostrava 5:17 (3:10)
11 SO 15.10 11:30 FK Šumperk SK Hranice 5:7 (2:4)
12 NE 23.10 14:30 FC Hlučín SK Hranice 3:1 (2:0)
13 ÚT 1.11 15:00 SK Hranice ŠSK Bílovec 5:3 (2:1)
14 NE 6.11 14:30 SK Hranice 1.FC Viktorie Přerov 10:1 (6:1)


Mladší žáci U12 (ročník 2004)

SpSM - U 12 SEVER
2015/2016

Jaro 2016
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
17 25.3 13:45 SK Hranice MFK Vítkovice 1:24 (1:12)
18 SO 2.4 11:30 TJ Valašské Meziříčí SK Hranice 18:4 (9:2)
19 NE 10.4 11:30 SK Hranice MFK Frýdek-Místek 1:31 (0:19)
26 15.4 16:30 FC Baník Ostrava SK Hranice 29:1 (17:1)
21 SO 23.4 13:30 SK Hranice SFC Opava 1:20 (0:11)
20 ČT 28.4 17:00 FC Hlučín SK Hranice 7:4 (5:2)
22 SO 30.4 11:30 FK Šumperk SK Hranice 6:8 (4:2)
23 NE 8.5 14:30 SK Hranice 1.FC Viktorie Přerov 3:7 (0:3)
14 ČT 12.5 15:00 SK Hranice MFK OKD Karviná 2:14 (2:6)
24 NE 15.5 14:45 SK Uničov SK Hranice 9:0 (5:0)
25 NE 22.5 13:30 SK Hranice 1.HFK Olomouc 8:4 (4:1)
15 SO 4.6 11:30 FK Fotbal Třinec SK Hranice 7:7 (3:2)
16 NE 12.6 14:30 SK Hranice ŠSK Bílovec 6:9 (3:3)

Podzim 2015
Kolo Den Datum Hodina Domácí Hosté Výsledek
2. NE 16.8 16:30 SK Hranice FK Fotbal Třinec 2:16 (1:6)
1. ÚT 18.8 17:00 MFK OKD Karviná SK Hranice 24:1 (15:0)
3. SO 22.8 11:30 ŠSK Bílovec SK Hranice 19:11 (5:3)
4. NE 30.8 15:00 MFK Vítkovice SK Hranice 25:1 (9:0)
5. NE 6.9 11:30 SK Hranice TJ Valašské Meziříčí 6:14 (4:7)
6. NE 13.9 13:15 MFK Frýdek-Místek SK Hranice 13:3 (8:2)
7. NE 20.9 11:30 SK Hranice FC Hlučín 3:20 (1:12)
8. NE 27.9 11:30 SFC Opava SK Hranice 14:6 (5:2)
9. SO 3.10 14:30 SK Hranice FK Šumperk 8:5 (4:3)
10. NE 11.10 11:30 1.FC Viktorie Přerov SK Hranice 18:2 (9:1)
11. NE 18.10 12:00 SK Hranice SK Uničov 3:8 (2:5)
12. SO 24.10 11:30 1.HFK Olomouc SK Hranice