SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Rozpis zápasů

Starší přípravka U11 (ročník 2011)
Krajská soutěž mladší žáci
2021/2022

JARO 2022
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
18 NE 3.4 10:45 TJ Smržice/Kostelec SK Hranice C 1:2 pen (1:1)
13 NE 10.4 15:15 SK Hranice C FK Šumperk B -- : --
13 NE 10.4 15:15 SK Hranice B 1.HFK Olomouc -- : --
14 SO 16.4 10:45 TJ Maletín SK Hranice B -- : --
14 SO 16.4 14:30 1.HFK Olomouc SK Hranice C -- : --
15 SO 23.4 15:15 SK Hranice C TJ Maletín -- : --
15 SO 23.4 15:15 SK Hranice B SK Jesenec/Přemyslovice -- : --
16 SO 30.4 12:00 TJ Sokol Velký Týnec SK Hranice B -- : --
16 NE 1.5 9:30 SK Jesenec/Přemyslovice SK Hranice C -- : --
17 NE 8.5 15:30 SK Hranice C TJ Sokol Velký Týnec -- : --
17 NE 8.5 15:30 SK Hranice B TJ Smržice/Kostelec -- : --
18 SO 14.5 14:45 SK Sigma Olomouc B SK Hranice B -- : --

PODZIM 2021
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
4 SO 21.8 9:00 FK Šumperk B SK Hranice C 10:1 (5:0)
5 SO 28.8 15:30 SK Hranice B TJ Maletín 16:1 (8:1)
5 SO 28.8 15:30 SK Hranice C 1.HFK Olomouc 5:2 (2:0)
6 NE 5.9 9:30 SK Jesenec/Přemyslovice
SK Hranice B 2:4 (1:2)
7 SO 11.9 15:30 SK Hranice B TJ Sokol Velký Týnec 1:5 (0:2)
7 NE
12.9 15:30 SK Hranice C SK Jesenec/Přemyslovice
0:3 (0:0)
8 SO 18.9 10:45 TJ Smržice SK Hranice B 4:2 (1:1)
8 SO 18.9 12:00 TJ Sokol Velký Týnec SK Hranice C 0:5 (0:2)
9 NE 26.9 15:00 SK Hranice B SK Sigma Olomouc B 4:3 (2:2)
9 NE 26.9 15:00 SK Hranice C TJ Smržice 1:4 (1:2)
2 ÚT 28.9 10:45 SK Sigma Olomouc B SK Hranice C 0:9 (0:3)
2 ÚT 28.9 10:45 1.SK Prostějov B SK Hranice B 3:5 (1:2)
10 ÚT 5.10 17:00 SK Hranice C SK Hranice B 2:3 pen (1:0)
11 NE 10.10 15:00 SK Sigma Olomouc B SK Hranice C 4:0 (2:0)
11 NE 10.10 15:00 SK Hranice B 1.SK Prostějov B 3:2 pen (1:1)
12 SO 16.10 10:00 FK Šumperk B SK Hranice B 3:5 (3:3)
12 SO 16.10 10:45 1.SK Prostějov B SK Hranice C 3:1 (2:0)
4 ČT 21.10 17:30 1.HFK Olomouc SK Hranice B 3:9 (3:3)
3 SO 23.10 15:00 SK Hranice B FK Šumperk B 4:3 pen (2:2)
3 SO 23.10 15:00 SK Hranice C 1.SK Prostějov B 1:5 (0:3)
1 ČT 28.10 13:30 SK Hranice B SK Hranice C 4:3 (3:1)
6 NE 31.10 10:30 TJ Maletín SK Hranice C 3:2 (0:1)