SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Zimní turnaj Gold


ZIMNÍ TURNAJ "GOLD 2016"
1. TJ Odry 1.B třída
2. TJ Sokol Bělotín 1.A třída
3. Sokol Spálov 1.B třída
4. 1. HFK Olomouc U19 MSDL
5. TJ Sokol Ústí B 1.B třída
6. Tatran Všechovice 1.A třída
7. TJ Mrlínek Okresní přebor
8. SK Hranice U19 MSDD

GOLD
2016
TJ
Odry
TJ Sokol
Bělotín
Sokol
Spálov
1.HFK
Olomouc U19
TJ Sokol
Ústí B
Tatran
Všechovice
TJ
Mrlínek
SK
Hranice U19
TJ
Odry

2:1 5:3 1:1 7:2 8:7 7:2 4:1
TJ Sokol
Bělotín
1:2
3:1 9:2 7:4 4:4 4:4 4:2
Sokol
Spálov
3:5 1:3
1:3 5:0 0:4 0:3 3:0
1.HFK
Olomouc U19
1:1 2:9 3:1
3:3 1:2 9:2
TJ Sokol
Ústí B
2:7 4:7 0:5 3:3 6:5 5:2 6:1
Tatran
Všechovice
7:8 4:4 4:0 2:1 5:6 8:3
TJ
Mrlínek
2:7 4:4 3:0 2:5 0:2
SK
Hranice U19
1:4 2:4 0:3 2:9 1:6 3:8 2:0

Den Datum Hodina Domácí Hosté Výsledek
SO 30.1. 9:00 TJ Odry SK Hranice U19 4:1 (2:1)
střelci: 2x Maléř, Křenek, vlastní - Motloch
SO 30.1. 12:45 Sokol Spálov Tatran Všechovice 0:4 (0:2)
střelci: 2x Šindelek D., Rolinc D., Páleník F.
SO 30.1. 14:40 TJ Sokol Bělotín TJ Mrlínek 4:4 (2:2)
střelci: 2x Ronec, Ferenc, Malaník - Vrubel, Podzemný, Holec, Kušík R.
NE 31.1. 10:00 1. HFK Olomouc U19 TJ Sokol Ústí A+B 3:3 (2:2)
střelci: 3x Hořava - 2x Sencovici P., Orava
ÚT 9.2. 18:15 TJ Odry TJ Sokol Bělotín 2:1 (1:0)
střelci: Maléř, Frais - Z.Ferenc
SO 23.1. 12:20 TJ Mrlínek Sokol Spálov 3:0 (1:0)
střelci: Vrubel, Podzemný, Hrazdil
SO 6.2. 10:50 Tatran Všechovice 1. HFK Olomouc U19 2:1 (1:0)
střelci: Merta, Sehnálek - Dobrava
ČT 11.2. 17:30 SK Hranice U19 TJ Sokol Ústí A+B 1:6 (1:0)
střelci: P.Motloch - 2x R.Pokorný, 1x P.Černotský, T.Orava, R.Žingor, J.Šnejdrla
SO 13.2. 14:40 TJ Sokol Bělotín SK Hranice U19 4:2 (2:0)
střelci: Ronec, Celnar, Lhotský, Krutílek - ?
SO 13.2. 12:45 Sokol Spálov TJ Odry 3:5 (0:2)
střelci: 2x Marszalek, Pop - 3x Maléř, Bílý, Murín
?
?
?
1. HFK Olomouc U19 TJ Mrlínek
Odloženo pro nemoc hráčů 1.HFK Olomouc !
ČT 18.2. 18:00 TJ Sokol Ústí A+B Tatran Všechovice 6:5 (4:3)
střelci: 2x Orava, Žeravík, Sencovici, Pokorný, Bezděk - Přikryl, Magula, Masařík, Bobčiak, Sehnálek
SO 20.2. 9:00 TJ Mrlínek TJ Sokol Ústí A+B 2:5 (1:1)
střelci: Vyoral, Podzemný - Ševčík, Kočnar, Bezděk, Kádě, Palacký
SO 20.2. 14:40 TJ Odry 1. HFK Olomouc U19 1:1 (1:0)
střelci: Repta - Sázel
SO 20.2. 16:30 TJ Sokol Bělotín Sokol Spálov 3:1 (0:0)
střelci: Ronec, Lhotský, Novosad - R.Ambrož
NE 21.2. 10:50 SK Hranice U19 Tatran Všechovice 3:8 (3:4)
střelci: 3x Bartoš - 2x Přikryl, 2x Merta, Plesník, Hlavica, D.Šindelek, Sehnálek
4.3. 18:00 Sokol Spálov 1. HFK Olomouc U19 1:3 (1:0)
střelci: vlastní - 2x Hořava, Vinter L.
SO 27.2. 16:30 TJ Odry Tatran Všechovice 8:7 (5:3)
střelci: 4x Maléř, 2x Murín, Vidlák, Frais - 3x Přikryl, Merta, Masařík, Kubica, Rolinc
SO 27.2. 12:45 TJ Sokol Bělotín TJ Sokol Ústí B 7:4 (4:2)
střelci: 3x Ronec, 2x Ferenc J., Ferenc Z., Novosad - 2x Kočnar, Holoubek, Šerý
ÚT 1.3. 17:30 SK Hranice U19 TJ Mrlínek 2:0 (?:?)
střelci: Pecha, Motloch
SO 5.3. 9:00 Sokol Spálov SK Hranice U19 3:0 (0:0)
střelci: 2x Pop K., Amroš
SO 5.3. 12:45 1. HFK Olomouc U19 TJ Sokol Bělotín 2:9 (1:8)
střelci: Přenosil, Janů - 3x Ferenc Z., Hanák, Ronec, Novosad, Ferenc, Lhotský, Krutílek
SO 5.3. 16:30 TJ Sokol Ústí B TJ Odry 2:7 (1:3)
střelci: Smolka V., Škařupa - 5x Maléř, Murín, Vidlák
SO 12.3. 9:00 1. HFK Olomouc U19 SK Hranice U19 9:2 (6:0)
střelci: 3x Rožanský, 3x Kudýn, 2x Lošťák, Mirjak - Nedělka, Hleba
SO 12.3. 10:50 TJ Sokol Ústí B Sokol Spálov 0:5 (0:2)
střelci: 2x Pop K., Klevar, Král, Marszalek
SO 12.3. 12:45 Tatran Všechovice TJ Sokol Bělotín 4:4 (?:?)
střelci: 2x Šindelek D., Merta, Masařík - 2x Lhotksý, Hanák, Frydrych
SO 12.3. 16:30 TJ Mrlínek TJ Odry 2:7 (0:2)
střelci: Konečný, Horák - 4x Maléř, 2x Křenek, Vidlák
SO 19.3. 15:00 Tatran Všechovice TJ Mrlínek


ZIMNÍ TURNAJ "GOLD 2015"







1. TJ Odry 1.B třída


2. TJ Sokol Bělotín 1.A třída


3. Sokol Spálov 1.B třída


4. FKM Opatovice 1.A třída


5. TJ Sokol Ústí 1.A třída


6. Tatran Všechovice 1.B třída


7. TJ Vítkov 1.A třída


8. SK Hranice U19 MSDD


Datum Čas Domácí Hosté Výsl. Pol.
SO 24.1. 12:45 TJ Bělotín TJ Spálov 4:1 (2:0)
Střelci:  Biskup L. 2, Novosad, Celnar - Chuděj
SO 31.1. 9:00 TJ Odry SK Hranice U-19 3:6 (3:4)
Střelci:  Chuděj, Frais, Murin - Nehyba J. 2, Rolinc D. 2, Motloch P., Frydrych J.
NE 1.2. 10:50 TJ Bělotín TJ Vítkov 0:3 (0:2)
Střelci: 0 - Jurečka M., Homola L., Pavlíček L.
SO 31.1. 12:45 TJ Spálov Tatran Všechovice 4:4 (2:1)
Střelci:  Pop K., Pop P., Chuděj, Klevar - Kuchař 3, Rolinc
SO 31.1. 14:40 FKM Opatovice Sokol Ústí 0:5 (0:2)
Střelci:  0 - Sencovici Pat. 3, Pančochář J., Holoubek P.
SO 7.2. 12:45 SK Hranice U-19 Sokol Ústí 4:7 (2:2)
Střelci: J.Ferenc, J.Nehyba, P.Hoffmann, M.Kuchař(PK) - Pav.Sencovici 2 (1x PK), M.Škařupa 2, T.Orava, J.Pančochář, R.Pokorný
PO 9.3. 18:15 Tatran Všechovice FKM Opatovice 0:3 (0:1)
Střelci: 0 - D.Šigut, R.Janásek, T.Dobeš
ČT 5.3. 18:15 TJ Vítkov TJ Spálov 2:2 (0:2)
Střelci: V.Maršálek, T.Ambrož - K.Krása, K.Špok
SO 7.2. 16:30 TJ Odry TJ Bělotín 1:3 (1:2)
Střelci: Vidlák - M.Hanák, D.Malaník, L.Biskup
SO 14.2. 9:00 TJ Bělotín SK Hranice U-19 4:0 (1:0)
Střelci: Novosad 2, Smékal, Cirkl - 0
SO 14.2. 12:45 TJ Spálov TJ Odry 0:3 (0:0)
Střelci: 0 - Frais, Vidlák, Žůrek
SO 14.2. 14:40 FKM Opatovice TJ Vítkov 0:4 (0:2)
Střelci: 0 - Homola, Jurečka, Dohnálek, Chovanec
ČT 19.3. 18:00 Sokol Ústí Tatran Všechovice 9:2 (4:2)
Střelci: J.Šnejdrla 3, P.Černotský, Pav.Sencovici, T.Orava, R.Pokorný, P.Holoubek, J.Pančochář - D.Rolinc, J.Sehnálek V původním termínu odřekly Všechovice zápas v den utkání.
ČT 19.2. 17:00 SK Hranice U-19 Tatran Všechovice 9:3 (4:2)
Střelci: R.Dán 4, J.Nehyba 2 (1x PK), T..Juříček, ?.Murín, J.Frydrych - D.Rolinc, L.Zdražil, M.Přikryl
SO 21.2. 12:45 TJ Vítkov Sokol Ústí 4:2 (1:2)
Střelci: J.Černín 2, R.Modelský, L.Pavlíček - Pav.Sencovici (PK), Pat.Sencovici
SO 21.2. 14:40 TJ Odry FKM Opatovice 5:2 (1:1)
Střelci: Vidlák 3, Juřík, Kondrát - Strnadel, Dostál
ST 25.2. 18:00 FKM Opatovice TJ Bělotín 3:1 (0:1)
Střelci: D.Šigut 2, P.Strnadel - A.Wojnarovsky
SO 28.2. 9:00 TJ Spálov SK Hranice U-19 2:6 (1:4)
Střelci: R.Ambrož 2 - ?.Murin 2, R.Poláček ,J.Frydrych , P.Motloch, R.Dán
SO 28.2. 14:40 Sokol Ústí TJ Odry 10:0 (5:0)
Střelci: R.Pokorný 3, M.Škařupa, J.Šnejdrla, L.Palacký 2, T.Orava - 0
SO 28.2. 16:30 Tatran Všechovice TJ Vítkov 2:3 (2:0)
Střelci: Zdražil, Kuchař - T.Číž 2, M.Jurečka
ST 4.3. 18:00 TJ Bělotín Sokol Ústí 2:3 (1:2)
Střelci: M.Hanák, A.Novosad - R.Pokorný, T.Orava, T.Ševčík
SO 7.3. 9:00 SK Hranice U-19 TJ Vítkov 3:1 (0:1)
Střelci: J.Nehyba 2, J.Frydrych - T.Číž
SO 7.3. 12:45 TJ Odry Tatran Všechovice 2:5 (2:1)
Střelci: J.Vidlák, D.Havran - L.Zdražil 2, J.Babčiak, D.Rolinc, D.Kuchař
SO 7.3. 16:30 TJ Spálov FKM Opatovice 0:5 (0:3)
Střelci: 0 - D.Šigut 3, R.Janásek, ?.Vymětalík
SO 14.3. 10:30 FKM Opatovice SK Hranice U-19 2:1 (1:1)
Střelci: D.Šigut, R.Janásek (PK) - J.Frydrych
ČT 26.2. 18:00 Sokol Ústí TJ Spálov 5:1 (3:0)
Střelci: P.Černotský 2, R.Pokorný, M.Juřica, T.Orava - P.Pop
SO 14.3. 14:30 Tatran Všechovice TJ Bělotín 3:3 (2:1)
Střelci: L.Zdražil 2, L.Kubica (PK) - M.Hanák 2, D.Malaník
NE 15.3. 14:30 TJ Vítkov TJ Odry 3:2 (1:1)
Střelci: R.Modelský, P.Modelský, M.Jurečka -M.Paszko, F.Murin Hráno na trávě v Odrách.


ZIMNÍ TURNAJ "GOLD 2014"


SK HRANICE "A" (Moravskoslezská divize)

SK HRANICE "U19" (Moravskoslezská liga U19)
1.HFK OLOMOUC "U17" (Moravskoslezská liga U17)
TJ SOKOL ÚSTÍ (Krajský přebor)
TJ SOKOL BĚLOTÍN (1.A třída)
FKM OPATOVICE/VŠECHOVICE (1.A třída)
TATRAN VŠECHOVICE (1.B třída)
TJ ODRY (1.B třída)

Datum Čas Domácí Hosté Výsl. Pol.
Ne 26.1.
13:00
TJ Sokol Bělotín
FKM Opatovice/Všechovice
2:1
(1:0)
Střelci: 2x Cirkl - 1x O.Vinklárek.
Ne 2.2.
9:00
TJ Odry
FKM Opatovice/Všechovice
2:2 (2:1)
Střelci: 1x D.Strempek, D.Frais - 1x P.Strnadel, R.Janásek.
Út 28.1.
16:45 SK Hranice "A" SK Hranice "U19" 1:1 (0:1)
Střelci: 1x F.Švéda - 1x P.Hoffmann.
So 1.2.
13:00 Tatran Všechovice TJ Sokol Bělotín 1:4 (0:0)
Střelci: 1x F.Páleník - 2x A.Novosad, 1x M.Žerávek, vlastní
So 1.2.
15:00 TJ Sokol Ústí 1.HFK Olomouc "U17"
3:0 (0:0)
Střelci: 2x M.Juřica, 1x Z.Biskup - 0
So 8.2.
9:00 SK Hranice "U19"
TJ Sokol Bělotín
2:2 (2:0)
Střelci: 2x J.Šnejdrla (1. z PK) - 1x M.Peša, A.Wojnarovský
So 8.2.
11:00 SK Hranice "A"
TJ Sokol Ústí
9:0 (2:0)
Střelci: 3x P.Hoffmann, 2x Lee, 1x T.Čáp, M.Kuchař, vlastní (Pav.Sencovici)