SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Zimní turnaj Silver








ZIMNÍ TURNAJ "SILVER 2016"







1. TJ Sokol Bělotín B Okresní soutěž

2. 1. HFK Olomouc U17 MSDL

3. FC Dukla Hranice Okresní soutěž

4. volno

5. TJ Sokol Hustopeče
Okresní přebor

6. SK Hranice U17 MSDD

Den Datum Hodina Domácí Hosté Výsledek
NE 7.2. 10:00 1. HFK Olomouc U17 SK Hranice U17 1:2 (0:1)
střelci: Vinter - 2x Křenek
NE 14.2. 12:30 TJ Sokol Bělotín B SK Hranice U17 2:8 (0:2)
střelci: 2x Chudý - 5x Křenek, Poláček, Durčák, Kovařík
NE 14.2. 14:20 1. HFK Olomouc U17 TJ Sokol Hustopeče 1:2 (0:2)
střelci: Přenosil - Blažek, Juřica
NE 14.2. volno FC Dukla Hranice xxx
NE 21.2. 9:00 TJ Sokol Hustopeče
FC Dukla Hranice 7:3 (4:2)
střelci: 3x Kolář, 2x Juřica, Těšický, Z.Horák - 2x Lukeš, P.Takáč
NE 21.2. 12:45 TJ Sokol Bělotín B 1. HFK Olomouc U17 4:3 (1:2)
střelci: 2x Chlápek, 1x Ronec, Celnar - 1x Koupil, Derco, Kotek
NE 21.2. volno SK Hranice U17 xxx
NE 6.3. 9:00 SK Hranice U17 TJ Sokol Hustopeče 2:3 (1:2)
střelci: Šustal, Mičkal - Blažek, Mroček, Kolář
NE 6.3. 10:50 1. HFK Olomouc U17 FC Dukla Hranice 7:0 (2:0)
střelci: 2x Konečný, Přenosil, Kudýn, Vinter, Koupil, Král P.
NE 6.3. volno TJ Sokol Bělotín B xxx
NE 13.3. 9:00 FC Dukla Hranice SK Hranice U17 1:7 (1:2)
střelci: Dán - 3x Zobančík, 2x Křenek, Kuchař, Jemelka
NE 13.3. 12:45 TJ Sokol Hustopeče
TJ Sokol Bělotín B 9:2 (5:1)
střelci: 2x Valentovič, 2x Joukl, Juřica, Hajlman, Adam, Těšický, Horák Z. - Celnar, Kajnar
NE 13.3. volno 1. HFK Olomouc U17 xxx
NE 20.3. 10:00 FC Dukla Hranice TJ Sokol Bělotín B 2:8 (0:2)
střelci: vlastní, Dán - 5x Kajnar, Haluzík, Žerávek, Celnar
NE 20.3. volno TJ Sokol Hustopeče xxx


ZIMNÍ TURNAJ "SILVER 2015"








TJ Sokol Černotín Okresní soutěž



TJ Sokol Ústí "B" 1.B třída



1.HFK Olomouc U16 MSDL U16



volno




FC Dukla Hranice Okresní soutěž



TJ Mrlínek Okresní přebor



TJ Žákovice Okresní soutěž



SK Hranice U17 MSDD


Datum Čas Domácí Hosté Výsl. Pol.
NE 1.2. 9:00 TJ Černotín SK Hranice U-17 1:1 (0:0)
Střelci: Dohnal Z. - Kovařčík P.
SO 31.1. 10:50 TJ Ústí B TJ Žákovice 3:2 (3:0)
Střelci:  Kádě L., Kryzan T., Juřica M. - Kandler 2
NE 1.2. 12:45 1. HFK Olomouc U-16 TJ Mrlínek 0:9 (0:5)
Střelci: 0 - Darebník M. 2, Vyoral Š. 2, Holec M., Vrubel V., Horák D., Horák J., Beza J.
NE 1.2. volno FC Dukla Hranice --- ---
NE 8.2. 9:00 SK Hranice U-17 FC Dukla Hranice 4:4 (1:2)
Střelci: A.Mičkal 2, P.Kovařčík, D.Kuchař - R.Poláček 2, D.Dán, Dvorský
NE 8.2. 10:50 TJ Žákovice 1. HFK Olomouc U-16 0:2 (0:1)
Střelci: 0 - R.Vinter 2
NE 8.2. 12:45 TJ Černotín TJ Ústí B 2:3 (0:2)
Střelci: R.Hladik, T.Hupka - L.Kádě 2, M.Juřica
NE 8.2. TJ Mrlínek volno --- ---
NE 15.2. 10:50 TJ Ústí A+B SK Hranice U-17 4:0 (2:0)
Střleci: M.Škařupa 2, L.Kádě, D.Bezděk - 0
SO 21.3. 17:15 1. HFK Olomouc U-16 TJ Černotín 1:6 (0:4)
Střelci: Elsner - M.Suchánek 2, P.Vymětalík, R.Sobek, R.Hladik, M.Vašek 1.HFK utkání v sobotu odřekl!
NE 15.2. 12:45 FC Dukla Hranice TJ Mrlínek 0:9 (0:4)
Střelci: 0 - R.Surý 3, D.Horák 2, V.Vrubel, J.Horák, R.Horák(PK), O.Podzemný
NE 15.2. volno TJ Žákovice --- ---
SO 21.2. 10:30 SK Hranice U-17 TJ Mrlínek 3:4 (2:2)
Střelci: D.Kuchař, J.Bartoš, vlastní - R.Dostál 2, M.Holec, O.Vlasák
NE 22.2. 15:40 TJ Žákovice FC Dukla Hranice 1:3 (0:2)
Střelci: ?.Čech - R.Poláček, J.Lukeš
NE 22.2. 13:50 TJ Ústí B 1. HFK Olomouc U-16 3:2 (1:0)
Střelci: P.Černotský, M.Bagar, J.Jakubka - R.Vinter, J.Janů
NE 22.2. TJ Černotín volno --- ---
NE 1.3. 12:00 1. HFK Olomouc U-16 SK Hranice U-17 0:3 (0:3)
Góly: 0 - P.Křenek 2, D.Hrazdil
NE 1.3. 13:50 FC Dukla Hranice TJ Černotín 3:3 (1:2)
Střelci: R.Poláček 2, M.Takáč - R.Hladik 2, M.Vašek
NE 1.3. 15:40 TJ Mrlínek TJ Žákovice 0:0 (0:0)
Střelci: 0 - 0
NE 1.3. volno TJ Ústí B --- ---
NE 8.3. 12:00 SK Hranice U-17 TJ Žákovice 1:2 (1:0)
Střelci: J.Bartoš - Čech, Mynář
NE 8.3. 13:50 TJ Černotín TJ Mrlínek 2:0 (2:0)
Střelci: M.Suchánek, M.Vašek - 0
NE 8.3. 15:40 TJ Ústí B FC Dukla Hranice nedohráno (3:0)
Střelci: J.Jakubka 2, M.Juřica - 0
Dukla nenastoupila do druhého poločasu, skrz malý počet hráčů.
NE 8.3. 1. HFK Olomouc U-16 volno --- ---
NE 15.3. 13:05 FC Dukla Hranice 1. HFK Olomouc U-16 4:4 (3:1)
Střelci: J.Lukeš 2, T.Kus, M.Takáč - Kračmár 2, Vinter, P.Šebesta (PK)
NE 15.3. 14:55 TJ Mrlínek TJ Ústí B 4:1 (2:1)
Střelci: Vrubel, Š.Vyoral, Holec, O.Horák - J.Rebenda
SO 14.3. 16:30 TJ Žákovice TJ Černotín 2:0 (1:0)
Střelci: David 2 - 0
NE 15.3. volno SK Hranice U-17 --- ---


ZIMNÍ TURNAJ "SILVER 2014"

SK HRANICE "U18" (Moravskoslezská divize dorostu)
1.HFK OLOMOUC "U16" (Moravskoslezská liga U16)
TJ MRLÍNEK (Okresní přebor)
TJ SPÁLOV (Okresní přebor)
FC DUKLA HRANICE (Okresní soutěž)
FK KOMÁRNO - OSÍČKO (III.třída)
TJ SOKOL HUSTOPEČE (Okresní přebor)
TJ KLADERUBY (IV.třída)

Datum Čas Domácí Hosté Výsl. Pol.
So 18.1. 13:00 SK Hranice "U18" TJ Kladeruby 1:1 (0:0)
Střelci: 1x R.Dán - 1x L.Gerla
So 1.2. 9:00 SK Hranice "U18"
TJ Mrlínek
2:1
(1:0)
Střelci: 1x P.Motloch, P.Holoubek - 1x Š.Vyoral
Ne 2.2.
13:00 TJ Sokol Hustopeče TJ Spálov 2:2 (1:0)
Střelci: 1x D.Bezděk (PK), Z.Horák - L.Šíma, T.Chuděj (PK)
Ne 2.2.
15:00 1.HFK Olomouc "U16"
FC Dukla Hranice
2:1 (1:0)
Střelci: 1x Štajer, Agyteman - 1x Hýža
Ne 2.2.
17:00 FK Komárno - Osíčko
TJ Kladeruby
2:1 (1:0)
Střelci: 1x J.Žejdlík, T.Majkus - 1x Zábranský  
Ne 9.2.
9:00 SK Hranice "U18"
FK Komárno - Osíčko
3:4
(1:1)
Střelci: 2x D.Smutný, 1x J.Frdrych - 3x J.Šindelek, 1x J.Žejdlík
Ne 9.2.
11:00
1.HFK Olomouc "U16"
TJ Spálov
1:4
(1:0)
Střelci: 1x Kameníček - 1x D.Trnečka, O.Klevar, D.Sucháček, L.Šíma
Ne 9.2.
13:00 FC Dukla Hranice
TJ Mrlínek
1:2
(1:1)
Střelci: 1x J.Lukeš - 1x J.Horák, D.Horák
Ne 9.2.
15:00 TJ Kladeruby
TJ Sokol Hustopeče
0:2
(0:1)
Střelci: 0 - 1x J.Macháň, P.Valentovič
So 15.2.
17:30 TJ Sokol Hustopeče
SK Hranice "U18"
7:1 (3:0)
Střelci: 3x J.Hajlman, 2x Z.Horák, 1x J.Macháň, Z.Kundrát - 1x V.Smolka
Ne 16.2.
9:00 TJ Spálov
FC Dukla Hranice
3:1
(0:1)
Střelci: 2x L.Šíma, 1x M.Anděl - 1x Z.Sýkora
Ne 16.2.
11:00 FK Komárno - Osíčko
1.HFK Olomouc "U16"
2:7
(2:3)
Střelci: 1x Nevtípil, Hulman - 3x L.Havlas, 1x Dlouhý, Šmirják, Foukal, Kráčmar
Ne 16.2.
17:00
TJ Mrlínek
TJ Kladeruby
3:1
(3:0)
Střelci: 1x J.Horák, D.Horák, Červík - 1x Dobeš
So 22.2.
17:00 SK Hranice "U18"
1.HFK Olomouc "U16"
4:0
(4:0)
Střelci: 1x J.Frydrych, 2x A.Mičkal, 1x D.Šerý
Ne 23.2.
12:00 FK Komárno - Osíčko
TJ Mrlínek
0:4
(0:2)
Střelci: 0 - 2x Holec, Š.Vyoral
Ne 23.2.
14:00 TJ Sokol Hustopeče
FC Dukla Hranice
5:1 (2:0)
Střelci: 1x M.Novák, Fidermák, M.Bezděk, M.Smolík, D.Bezděk - 1x M.Sýkora
Ne 23.2.
16:00 TJ Kladeruby
TJ Spálov
1:6
(1:4)
Střelci: 1x Kopřiva - 2x Klevar, Chuděj, 1x L.Šíma, Pop
So 1.3.
17:00 1.HFK Olomouc "U16"
TJ Kladeruby
2:0
(1:0)
Střelci: 1x L.Havlas, M.Duba - 0
Ne 2.3.
9:00 FC Dukla Hranice
SK Hranice "U18"
0:3
(0:0)
Střelci: 0 - 1x J.Šnejdrla (PK), P.Vladař, P.Motloch
Ne 2.3.
11:00 TJ Mrlínek
TJ Sokol Hustopeče
1:0
(1:0)
Střelci: 1x D.Horák - 0
Ne 2.3.
13:00 TJ Spálov
FK Komárno - Osíčko
5:0 (1:0)
Střelci: 2x T.Chuděj, 1x L.Šíma, O.Klevar, Král - 0
So 8.3.
17:00

 







ZIMNÍ TURNAJ SILVER 2016







1. TJ Sokol Bělotín B Okresní soutěž

2. 1. HFK Olomouc U17 MSDL

3. FC Dukla Hranice Okresní soutěž

4. volno

5. TJ Sokol Hustopeče n/B Okresní přebor

6. SK Hranice U17 MSDD