Důležité upozornění: stránky www.skhranice.cz jsou optimalizovány pro Mozzila Firefox, Chrome, Opera, IE7 a vyšší řady.

Aktuálně

 (Page 1 of 25) 1:2:3:4:5:6:7:8:9:10:11:12:13:14:15:16:17:18:19:20:21:22:23:24:25 next>
aktualita
26. 04 2016
24.kolo, Divize - skupina E, Sobota 30.04. 2016 16:30

SK HRANICE - MFK HAVÍŘOV
Přímý přenos

View
aktualita
26. 04 2016
20.kolo, I.A třída, skupina B, Neděle 01.05. 2016 16:30

TJ SOKOL BĚLOTÍN - TJ SOKOL MOSTKOVICE

View
aktualita
26. 04 2016
MISTROVSKĚ ZÁPASY (25.4.-1.5.2016)

Čtvrtek 28.4.2016
15:30 FC Hlučín - SK Hranice U13 SpSM 24:2 (11:0)
17:00 FC Hlučín - SK Hranice U12 SpSM 7:4 (5:2)

Pátek 29.4.2016
16:00 1.FC Viktorie Přerov - SK Hranice U11 KP --:--
17:30 1.FC Viktorie Přerov - SK Hranice U10 KP --:--

Sobota 30.4.2016
16:30 SK Hranice - MFK Havířov MSD --:--
10:00 SK Uničov - SK Hranice U15 SpSM --:--
11:45 SK Uničov - SK Hranice U14 SpSM --:--
10:00 FK Šumperk - SK Hranice U13 SpSM --:--
11:30 FK Šumperk - SK Hranice U12 SpSM --:--
13:30 SK Hranice U9 - TJ Sokol Ústí OP --:--
14:30 SK Hranice U8 - TJ Sokol Ústí

Neděle 1.5.2016
16:30 farma TJ Sokol Bělotín - TJ Sokol Mostkovice 1.A --:--
16:30 MFK Havířov - SK Hranice U19 MSDD --:--
14:15 MFK Havířov - SK Hranice U17 MSDD --:--

View
aktualita
18. 04 2016
23.kolo, Divize - skupina E, Sobota 23.04. 2016 16:00

FC ODRA PETŘKOVICE - SK HRANICE
2:0 (1:0)
Branky:
4. Václavík Martin (pen.), 93. Maceček Karel
Zápis o utkání
Video
INFO Hranický deník

View
aktualita
18. 04 2016
19.kolo, I.A třída, skupina B, Neděle 24.04. 2016 16:00

TJ SIGMA LUTÍN - TJ SOKOL BĚLOTÍN
5:2 (4:0)
Branky:
2. Los Tomáš, 5. Los Tomáš, 30. Skopalík Michal,
32. Vymazal Jiří, 49. Los Tomáš (pen.)
- 59. Lhotský Marek, 75. Ronec Miroslav (pen.)

Zápis o utkání

View
aktualita
18. 04 2016
MISTROVSKĚ ZÁPASY (18.4.-24.4.2016)

Sobota 23.4.2016
16:00 FC Odra Petřkovice - SK Hranice MSD 2:0 (1:0)
10:00 1.FC Viktorie Přerov - SK Hranice U15 SpSM 1:0 (1:0)
11:45 1.FC Viktorie Přerov - SK Hranice U14 SpSM 10:1 (3:1)
15:00 SK Hranice U13 - SFC Opava SpSM 3:15 (2:8)
13:30 SK Hranice U12 - SFC Opava SpSM 1:20 (0:11)
9:00 SK Hranice U11 - SK Uničov KP 25:10 (15:4)
10:30 SK Hranice U10 - SK Uničov KP --:--

Neděle 24.4.2016
16:00 TJ Sigma Lutín - farma TJ Sokol Bělotín 1.A 5:2 (4:0)
10:00 SK Hranice U19 - 1.FC Viktorie Přerov MSDD 0:2 (0:1)
12:15 SK Hranice U17 - 1.FC Viktorie Přerov MSDD 4:1 (1:0)
10:00 TJ Sokol Hustopeče n/B - SK Hranice U9 OP 5:14 (4:7)
11:00 TJ Sokol Hustopeče n/B - SK Hranice U8

View
aktualita
18. 04 2016
ONDRÁŠOVKA CUP 2016 - kvalifikace kategorie U10

Termín: sobota 23.4.2016,  Místo: SK Poříčí nad Sázavou
INFO k turnaji


View
aktualita
12. 04 2016
22.kolo, Divize - skupina E, Sobota 16.04. 2016 16:00

SK HRANICE - TJ LOKOMOTIVA PETROVICE
0:2 (0:1)
Branky:
22. Puškáč David, 83. Hilbert Miroslav
Zápis o utkání
Video
INFO Hranický deník

View
aktualita
12. 04 2016
18.kolo, I.A třída, skupina B, Neděle 17.04. 2016 10:00

FKM OPATOVICE/VŠECHOVICE - TJ SOKOL BĚLOTÍN
3:0 (0:0)
Branky:
65. Dán Radek, 68. Šigut David, 85. Doležal Marek
Zápis o utkání

View
aktualita
12. 04 2016
MISTROVSKĚ ZÁPASY (11.4.-17.4.2016)

Pátek 15.4.2016
15:00 FC Baník Ostrava - SK Hranice U13 SpSM 18:1 (7:0)
16:30 FC Baník Ostrava - SK Hranice U12 SpSM 29:1 (17:1)

Sobota 16.4.2016
16:00 SK Hranice - TJ Lokomotiva Petrovice MSD 0:2 (0:1)
9:00 TJ Sokol Olšany - SK Hranice U11 KP 8:25 (5:13)
10:30 TJ Sokol Olšany - SK Hranice U10 KP x:25 (x:15)
13:00 SK Hranice U9 - TJ Sokol Újezdec OP 14:1 (8:0)
14:00 SK Hranice U8 - TJ Sokol Újezdec

Neděle 17.4.2016
10:00 FKM Opatovice/Všechovice - farma TJ Sokol Bělotín 1.A 3:0 (0:0)
10:15 TJ Valašské Meziříčí - SK Hranice U19 MSDD 4:0 (2:0)
12:30 TJ Valašské Meziříčí - SK Hranice U17 MSDD 1:0 (0:0)
10:00 SK Hranice U15 - FK Šumperk SpSM 0:3 (0:0)
11:45 SK Hranice U14 - FK Šumperk SpSM 1:6 (0:3)

View
aktualita
5. 04 2016
21.kolo, Divize - skupina E, Sobota 09.04. 2016 15:30

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - SK HRANICE
1:1 (0:1)
Branky:
75. Plešek Petr - 29. Ferenc Jan
Zápis o utkání
INFO Hranický deník

View
aktualita
5. 04 2016
17.kolo, I.A třída, skupina B, Neděle 10.04. 2016 16:00

TJ SOKOL BĚLOTÍN - FK BRODEK U PŘEROVA
2:3 (1:1)
Branky:
10. Lhotský Marek, 70. Pecha Robert
- 34. Hejč Bohuslav, 84. Omelka Jan, 89. Zaoral Lukáš
Zápis o utkání

View
aktualita
5. 04 2016
MISTROVSKĚ ZÁPASY (4.4.-10.4.2016)

Sobota 9.4.2016
15:30 TJ Valašské Meziříčí - SK Hranice MSD 1:1 (0:1)
9:00 SK Hranice U11 - 1.SK Prostějov KP 9:16 (2:8)
10:30 SK Hranice U10 - 1.SK Prostějov KP 14:x (3:x)

Neděle 10.4.2016
16:00 farma TJ Sokol Bělotín - FK Brodek u Přerova 1.A 2:3 (1:1)
15:30 SK Hranice U19 - FK Krnov MSDD 1:6 (0:4)
13:30 SK Hranice U17 - FK Krnov MSDD 7:0 (3:0)
13:00 1.HFK Olomouc - SK Hranice U15 SpSM 3:0 (2:0)
14:45 1.HFK Olomouc - SK Hranice U14 SpSM 0:1 (0:0)
10:00 SK Hranice U13 - MFK Frýdek-Místek SpSM 0:48 (0:22)
11:30 SK Hranice U12 - MFK Frýdek-Místek SpSM 1:31 (0:19)
10:30 FC Želatovice A - SK Hranice U9 OP 8:18 (4:9)
10:00 FC Želatovice A - SK Hranice U8

View
aktualita
29. 03 2016
20.kolo, Divize - skupina E, Sobota 02.04. 2016 15:00

SFC OPAVA "B" - SK HRANICE
2:1 (0:0)
Branky:
59. Čelustka Tomáš, 82. Kuzmanovič Nemanja
- 58. Šišlák Pavel
Zápis o utkání
INFO Hranický deník

View
aktualita
29. 03 2016
16.kolo, I.A třída, skupina B, Neděle 03.04. 2016 15:30

SK LIPOVÁ - TJ SOKOL BĚLOTÍN
2:0 (1:0)
Branky:
17. Petržela Zdeněk, 50. Novák Petr
Zápis o utkání

View
aktualita
29. 03 2016
MISTROVSKĚ ZÁPASY (28.3.-3.4.2016)

Sobota 2.4.2016
15:00 SFC Opava B - SK Hranice MSD 2:1 (0:0)
10:00 SK Hranice U19 - FK Slavia Orlová - Lutyně MSDD 5:0 (0:0)
12:15 SK Hranice U17 - FK Slavia Orlová - Lutyně MSDD 13:0 (8:0)
10:00 TJ Valašské Meziříčí - SK Hranice U13 SpSM 15:4 (7:0)
11:30 TJ Valašské Meziříčí - SK Hranice U12 SpSM 18:4 (9:2)

Neděle 3.4.2016
15:30 SK Lipová - farma TJ Sokol Bělotín 1.A 2:0 (1:0)
10:00 SK Hranice U15 - TJ Valašské Meziříčí SpSM 0:3 (0:2)
11:45 SK Hranice U14 - TJ Valašské Meziříčí SpSM 0:3 (0:1)
9:00 SK Sigma Olomouc - SK Hranice U11 KP 10:18 (5:8)
10:30 SK Sigma Olomouc - SK Hranice U10 KP x:17 (x:10)

View
aktualita
21. 03 2016
19.kolo, Divize - skupina E, Sobota 26.03. 2016 15:00

SK HRANICE - TJ JISKRA RÝMAŘOV
4:0 (0:0)
Branky:
46. Ferenc Jan, 68. Kuchař Michal,
78. Lasovský Martin, 87. Ferenc Jan
Zápis o utkání
Video
INFO Hranický deník


View
aktualita
21. 03 2016
MISTROVSKĚ ZÁPASY (21.3.-27.3.2016)

Pátek 25.3.2016
10:00 SK Hranice U15 - FK Fotbal Třinec SpSM 0:2 (0:1)
11:45 SK Hranice U14 - FK Fotbal Třinec SpSM 2:1 (1:0)
13:45 SK Hranice U12 - MFK Vítkovice SpSM 1:24 (1:12)
15:15 SK Hranice U13 - MFK Vítkovice SpSM 0:12 (0:6)

Sobota 26.3.2016
15:00 SK Hranice - TJ Jiskra Rýmařov MSD 4:0 (0:0)
10:15 SK SULKO Zábřeh - SK Hranice U19 MSDD 1:1 (1:1)
12:30 SK SULKO Zábřeh - SK Hranice U17 MSDD 2:0 (0:0)

View
aktualita
21. 03 2016
Program utkání od 21.3.2016 do 27.3.2016

ST 23.3. 16:00 SK Hranice U13 - SK Hranice U12 přátelský zápas
SO 26.3. 13:00 Tatran Všechovice - TJ Mrlínek "GOLD"
SO 26.3. 17:00 TJ Sokol Bělotín B - TJ Sokol Újezdec přátelský zápas
NE 27.3. 13:00 TJ Sokol Bělotín A - FC Zubří přátelský zápas

POZOR - Utkání Všechovic, Bělotína A a B platí pouze v případě nepříznivých klimatických podmínek


View
aktualita
21. 03 2016
Konečné pořadí - "SILVER 2016"

1. TJ Sokol Hustopeče 4 4 0 0 21:8 12
2. SK Hranice U17 4 3 0 1 19:7 9
3. TJ Sokol Bělotín B 4 2 0 2 16:22 6
4. 1.HFK Olomouc U17 4 1 0 3 12:8 3
5. FC Dukla Hranice 4 0 0 4 6:29 0

View


 




Probíhá nábor mladých fotbalistů roč. nar. 2005-2010
Zaručujeme hráčům 3x v týdnu organizované odpoledne pod vedením zkušených trenérů. Informace k jednotlivým ročníkům podá Lubomír Kubica (mob. 731-680 944, e-mail kubl@seznam.cz).
Přijďte mezi nás!!!

2.09 2015