SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 1. 10 2013
Nadpis2 HALOVÉ TURNAJE 2013/2014
Aktualita malá Vážení sportovní přátelé a příznivci fotbalu, dovolujeme si Vás tímto pozvat na fotbalové halové turnaje pořádané SK Hranice. Všechny tyto turnaje se konají ve Sportovní hale SOU, ulice Teplická.
Aktualita velká
HALOVÉ TURNAJE 2013/2014

datum den kategorie
23.11.2013 sobota U7 - r.2007
1.12.2013 neděle U9 - r.2005
7.-8.12.2013 sobota-neděle U13 - r.2001
11.1.2014 sobota staří páni
12.1.2014 neděle U15 - 1999
18.1.2014 sobota U14 - r.2000
25.1.2014 sobota U12 - r.2002
26.1.2014 neděle U13 - r.2001
8.3.2014 sobota U11 - r.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsazení jednotlivých turnajů:

Sobota 23.11.2013 (U7 - r.2007)

1. SK HRANICE "A"

2. SK HRANICE "B"

3. FK NOVÝ JIČÍN

4. SK SIGMA OLOMOUC

5. 1.SK PROSTĚJOV

6. FC VSETÍN

7. SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ

8.


Neděle 1.12.2013 (U9 - r.2005)

1. SK HRANICE

2. SK LÍŠEŇ

3. FK PŘÍLUKY ZLÍN

4. MFK FRÝDEK-MÍSTEK

5. FK NOVÝ JIČÍN

6. FC VIKTORIA OTROKOVICE

7. SK PASEKY ZLÍN

8. TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ


VÁNOČNÍ TURNAJ (U13 - r.2001)

Sobota-Neděle 7.-8.12.2013

1. SK HRANICE "U13"

2. SK HRANICE "U12"

3. TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

4. FK TATRAN TURZOVKA (SK)

5. SFC OPAVA

6. FC AJAX SLIMÁČIK ŽILINA (SK)

7. výběr OFS PŘEROV

8. FK NOVÝ JIČÍN

9.

10.


Sobota 11.1.2014 (Staří páni)

1. SK HRANICE "A"

2. SK HRANICE "B"

3.

4.

5.

6.



Neděle 12.1.2014 (U15 - r.1999)

1. SK HRANICE

2. OŠK ISTEBNÉ (SK)

3. 1.SK PROSTĚJOV

4. ŠSK BÍLOVEC

5. 1.FC SLOVÁCKO "juniorka-ženy"

6. FC BANÍK OSTRAVA

7. TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

8. SOKOL ÚSTÍ

9. FK SLAVIA ORLOVÁ-LUTYNĚ

10.SK SIGMA OLOMOUC "U14"


Sobota 18.1.2014 (U14 - r.2000)

1. SK HRANICE

2. FK NOVÝ JIČÍN

3.

4.

5.

6.

7.

8.


Sobota 25.1.2014 (U12 - r.2002)

1. SK HRANICE "bílí"

2. SK HRANICE "zelení"

3. MFK VÍTKOVICE

4. MFK SKALICA (SK)

5. 1.HFK OLOMOUC

6. AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM (SK)

7. MFK FRÝDEK-MÍSTEK

8. FK PÚCHOV (SK)

9. SK LÍŠEŇ


Neděle 26.1.2014 (U13 - r.2001)

1. SK HRANICE

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.


Sobota 8.3.2014 (U11 - r.2003)

1. SK HRANICE "A"

2. SK HRANICE "B"

3. 1.HFK OLOMOUC

4. SFC OPAVA

5. FK BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

6. RSM HODONÍN

7. SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ

8. FC BANÍK OSTRAVA

9.