SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 27. 06 2014
Nadpis2 Mladší přípravka U8 získala zlaté medaile !!!
Aktualita malá V sobotu 21.6.2014 se ve sportovním areálu SK Hranice uskutečnil mezinárodní turnaj mladších přípravek U8 (ročník 2006) "SIXTEEN CUP 2014" .....
Aktualita velká

 

MEZINÁRODNÍHO FOTBALOVÝ TURNAJ

SIXTEEN CUP 2014

 

Pořadatel: SK HRANICE – trenéři a rodiče

Sobota 21.6.2014

Místo konání: umělá tráva – SK Hranice

Kategorie: „U8“ Mladší přípravka (ročník 2006)

16 mužstev, 2 skupiny po 8, 4+1, 1x10 min.


SK HRANICE „A“


Naše zápasy ve skupině A:

SK Hranice „A“ – FK Slavia Opava „A“  3:0

SK Hranice „A“ – ŠK Slovan Bratislava (SK)  2:2

SK Hranice „A“ – 1.FC Viktorie Přerov  3:0

SK Hranice „A“ – FKM Morava  3:1

SK Hranice „A“ – MSK Břeclav  2:3

SK Hranice „A“ – TJ Valašské Meziříčí  6:2

SK Hranice „A“ – AFC Nové Mesto nad Váhom (SK)  4:0

 

Konečná tabulka skupiny „A“:

1.

MSK Břeclav

7

6

1

0

21:8

19

2.

ŠK Slovan Bratislava (SK)

7

5

2

0

18:5

17

3.

SK Hranice „A“

7

5

1

1

23:8

16

4.

AFC Nové Mesto nad Váhom (SK)

7

3

1

3

14:11

10

5.

TJ Valašské Meziříčí

7

2

1

4

16:16

7

6.

FK Slavia Opava „A“

7

2

0

5

6:20

6

7.

FKM Morava

7

2

0

5

7:13

6

8.

1.FC Viktorie Přerov

7

0

0

7

1:25

0

 

NADSTAVBOVÁ ČÁST (1.-8.místo)

Naše zápasy ve skupině B:

SK Hranice „A“ – AFC Nové Mesto nad Váhom (SK)  3:2

SK Hranice „A“ – SK Líšeň  1:5

SK Hranice „A“ – SK Sigma Olomouc  1:0

 

Konečná tabulka skupiny „B“:

1.

SK Líšeň

3

3

0

0

12:4

9

2.

SK Hranice „A“

3

2

0

1

5:7

6

3.

SK Sigma Olomouc

3

1

0

2

6:5

3

4.

AFC Nové Mesto nad Váhom (SK)

3

0

0

3

3:10

0

Konečná tabulka skupiny „A“:

1.

MSK Břeclav

3

3

0

0

9:5

9

2.

FK Bystřice pod Hostýnem

3

2

0

1

6:3

6

3.

ŠK Slovan Bratislava (SK)

3

1

0

2

9:9

3

4.

MFK Dubnica (SK)

3

0

0

3

5:12

0

 

o 1.-4.místo:

SK Hranice „A“ – MSK Břeclav  4:1

 

FINÁLE:

SK Hranice „A“ – SK Líšeň  1:0

 

SK HRANICE „B“


Naše zápasy ve skupině B:

SK Hranice „B“ – MFK Frýdek-Místek  1:5

SK Hranice „B“ – MFK Dubnica (SK)  0:3

SK Hranice „B“ – SK Líšeň  1:9

SK Hranice „B“ – SK Sigma Olomouc  0:8

SK Hranice „B“ – FK Slavia Opava „B“  3:2

SK Hranice „B“ – FK Štípa  0:3

SK Hranice „B“ – FK Bystřice pod Hostýnem  0:5


Konečná tabulka skupiny „B“:

1.

SK Líšeň

7

6

1

0

37:8

19

2.

SK Sigma Olomouc

7

6

0

1

34:10

18

3.

MFK Dubnica (SK)

7

4

2

1

13:6

14

4.

FK Bystřice pod Hostýnem

7

4

1

2

21:7

13

5.

FK Štípa

7

3

0

4

16:15

9

6.

MFK Frýdek-Místek

7

1

1

5

10:27

4

7.

SK Hranice „B“

7

1

0

6

5:35

3

8.

FK Slavia Opava „B“

7

0

1

6

5:33

1

 

NADSTAVBOVÁ ČÁST (9.-16.místo)

Naše zápasy ve skupině C:

SK Hranice „B“ – FK Slavia Opava „B“  1:3

SK Hranice „B“ – TJ Valašské Meziříčí  1:6

SK Hranice „B“ – FK Slavia Opava „A“  0:4

 

Konečná tabulka skupiny „C“:

1.

FK Slavia Opava „A“

3

3

0

0

16:0

9

2.

TJ Valašské Meziříčí

3

2

0

1

15:4

6

3.

FK Slavia Opava „B“

3

1

0

2

3:19

3

4.

SK Hranice „B“

3

0

0

3

2:13

0

Konečná tabulka skupiny „D“:

1.

MFK Frýdek-Místek

3

2

0

1

6:4

6

2.

FKM Morava

3

2

0

1

9:2

6

3.

FK Štípa

3

1

0

2

5:3

3

4.

1.FC Viktorie Přerov

3

1

0

2

3:14

3

 

o 13.-16.místo:

SK Hranice „B“ – FK Štípa  0:3

 

o 15.místo:

SK Hranice „B“ – FK Slavia Opava „B“  1:0

 

Konečné pořadí:

1.

SK Hranice „A“

2.

SK Líšeň

3.

MSK Břeclav

4.

FK Bystřice pod Hostýnem

5.

SK Sigma Olomouc

6.

AFC Nové Mesto nad Váhom (SK)

7.

ŠK Slovan Bratislava (SK)

8.

MFK Dubnica (SK)

9.

FKM Morava

10.

MFK Frýdek-Místek

11.

FK Slavia Opava „A“

12.

TJ Valašské Meziříčí

13.

FK Štípa

14.

1.FC Viktorie Přerov

15.

SK Hranice „B“

16.

FK Slavia Opava „B“

Turnaje se zúčastnili:

SK Hranice „A“

Kitzberger Josef, Mokrovics Roman (6),

Adler Richard, Otáhal Zdeněk (1),

Trna David (4), Páleník Denis (6),

Fárek Lukáš (5), Koláček Šimon (9)

a Blaťák Mikes (2)

SK Hranice „B“

Malík Tadeáš, Frgál Ondra (2),

Světnický Pavel, Seemann Mark,

Vašek Dan, Ligotský Peťa,

Krejčí Tadeáš (4), Šuba Šimon (1)

a Kříž Filip (1)

 

Trenéři: Kroča, Otáhal


Nejlepší hráč turnaje:

1. Oliver Malarik (ŠK Slovan Bratislava)

2. Roman Mokrovič (SK Hranice)

3. Filip Řezník (SK Líšeň)

Nejlepší střelec:

1. Martin Tauš – 24 branek (SK Líšeň)

2. Niko Klimovič – 16 branek (MSK Břeclav)

3. Daniel Vágner – 15 branek (SK Sigma Olomouc)

Nejlepší brankář:

1. Adam Zimčik (AFC Nové Mesto nad Váhom)

2. Josef Kitzberger (SK Hranice)

3. Filip Klímek (SK Líšeň)