SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 3. 08 2014
Nadpis2 EXPONO STEELFORCE CUP 2014 - mladší žáci U13 (rošník 2002)
Aktualita malá V sobotu 2.8.2014 jsme uspořádali (trenéři a rodiče) turnaj mladších žáků. Výsledkově a společensky se nám turnaj podařil i podle ohlasů nejenom trenérů, ale i rodičů zúčastněných hráčů. Všem, kteří přispěli k organizaci turnaje moc děkujeme. Výsledky turnaje viz. lupa
Aktualita velká

EXPONO STEELFORCE CUP 2014
Pořadatel: SK HRANICE – trenéři a rodiče
Sobota 2.8.2014
Místo konání: tráva – SK Hranice
Kategorie: „U13“ Mladší žáci (ročník 2002)
12 mužstev, 2 skupiny po 6, 7+1, 1x18 min.

SK HRANICE „A“
Naše zápasy ve skupině A:

SK Hranice „A“ – SK Hranice U12 4:0
Branky: Václavík, Hoffmann, Pak, Hapala

SK Hranice „A“ – SK Sigma Olomouc U12 „B“  1:0
Branka: Vymětalík

SK Hranice „A“ – SFC Opava 0:2

SK Hranice „A“ – 1.FC Slovácko 2:1
Branky: Pak, Hapala

SK Hranice „A“ – TJ Sokol Čechovice 7:0
Branky: Pak 3, Václavík, Hoffmann, Hapala

Konečná tabulka skupiny „A“:
1.
SK Hranice „A“
5
4
0
1
14:3
12
2.
1.FC Slovácko
5
3
1
1
17:4
10
3.
SK Sigma Olomouc U12 „B“
5
3
1
1
10:2
10
4.
SFC Opava
5
3
0
2
11:4
9
5.
SK Hranice U12
5
0
1
4
0:17
1
6.
TJ Sokol Čechovice
5
0
1
4
1:23
1

semifinále:
SK Hranice „A“ – SK Sigma Olomouc U12 „A“ 1:1 (1:3pk)
Branka: Pak

o 3.místo:
SK Hranice „A“ – 1.FC Slovácko 0:6

SK HRANICE „B“
Naše zápasy ve skupině B:

SK Hranice „B“ – 1.SK Prostějov 0:3

SK Hranice „B“ – SK Sigma Olomouc U12 „A“ 0:6

SK Hranice „B“ – MFK Frýdek-Místek 0:8

SK Hranice „B“ – MFK Vítkovice 0:3

SK Hranice „B“ – TJ Sokol Ústí u Vsetína 0:1

Konečná tabulka skupiny „B“:
1.
MFK Frýdek-Místek
5
4
0
1
16:5
12
2.
SK Sigma Olomouc U12 „A“
5
3
1
1
20:8
10
3.
1.SK Prostějov
5
3
1
1
11:6
10
4.
TJ Sokol Ústí u Vsetína
5
2
0
3
4:8
6
5.
MFK Vítkovice
5
2
0
3
7:10
6
6.
SK Hranice „B“
5
0
0
5
0:21
0

o 9.-12.místo:
SK Hranice „B“ – SK Hranice U12 2:0
Branky: Čáp 2

o 9.místo:
SK Hranice „B“ – MFK Vítkovice 0:2

Konečné pořadí:
1.
MFK Frýdek-Místek
2.
SK Sigma Olomouc U12 „A“
3.
1.FC Slovácko
4.
SK Hranice „A“
5.
SFC Opava
6.
SK Sigma Olomouc U12 „B“
7.
1.SK Prostějov
8.
TJ Sokol Ústí u Vsetína
9.
MFK Vítkovice
10.
SK Hranice „B“
11.
SK Hranice U12
12.
TJ Sokol Čechovice

Turnaje se zúčastnili:

SK HRANICE „A“
Hoffmann David, Králík Ondřej, Pak Vojtěch,
Klinkovský Martin, Šostok Martin, Václavík Adam,
Vymětalík Matěj, Hapala Ondřej a Smolka Petr

SK HRANICE „B“
Kunovský David, Rada David, Pánek Ondřej,
Čáp Lukáš, Pavel Roman, Kohout Alexandr,
Lév Martin, Pazdera Milan (2003), Motloch Matias (2003)
a Jakubíček Martin (2003)

Trenéři: Šostok, Řidký, Hoffmann

NEJLEPŠÍ HRÁČ
MOHYLA Matyáš (MFK Frýdek-Místek)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
ZAREMBA Dušan (MFK Vítkovice)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
LUKÁŠOVÁ Olivie (TJ Sokol Ústí u Vsetína)

Nejlepší hráči jednotlivých mužstev:

MFK Frýdek-Místek – BYRTUS Šimon
SK Sigma Olomouc U12 „A“ – DANĚK Kryštof
1.FC Slovácko – BOBČÍK Libor
SK Hranice „A“ – KRÁLÍK Ondřej
SFC Opava – LATOŇ Sebastian
SK Sigma Olomouc U12 „B“ – HADAŠ Matěj
1.SK Prostějov – POSPÍŠIL David
TJ Sokol Ústí u Vsetína – KNEBL Matěj
MFK Vítkovice – ZAREMBA Dušan
SK Hranice „B“ – ČÁP Lukáš
SK Hranice U12 – CAGAŠ Jan
TJ Sokol Čechovice – PAAR Bohdan