SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 21. 12 2014
Nadpis2 VÝSLEDKY - sobota 20.12.2014 - REGION CUP 2014
Aktualita malá V sobotu 20.12.2014 se na umělé trávě SK Hranice uskutečnil fotbalový turnaj REGION CUP 2014. Turnaje se zúčastnilo 10 mužstev ve dvou skupinách. Výsledky viz lupa.
Aktualita velká
SK HRANICE - sobota 20.12.2014
Rozpis utkání ve skupinách

ČERVENÁ SKUPINA MODRÁ SKUPINA
Hřiště l. - u bazénu Hřiště ll. - blíž Bečvy
Sokol Ústí Sokol Bělotín
SK Hranice "U-19" SK Hranice "U-17"
Tatran Všechovice 1.HFK "U-16"
Černotín ROMAN Team
TAKY Team SK Hranice "U-20"




Hřiště l. - u bazénu


ČERVENÁ SKUPINA
1. 9:00 Ústí TAKY Team 2:2
3. 9:25 SK "U-19" Černotín 2:0
5. 9:50 Všechovice Ústí 0:1
7. 10:15 TAKY Team SK "U19" 2:0
9. 10:40 Černotín Všechovice 0:0
11. 11:05 SK "U-19" Ústí 3:1
13. 11:30 TAKY Team Černotín 3:1
15. 11:55 Všechovice SK "U19" 1:3
17. 12:20 Ústí Černotín 0:1
19. 12:45 Všechovice TAKY Team 2:4

Pořadí :
1. TAKY Team
11:5 10
2. SK "U19"
8:4 9
3. Černotín 2:5 4
4. Ústí 4:6 4
5. Všechovice 3:8 1




Hřiště ll. - blíž Bečvy


MODRÁ SKUPINA
2. 9:00 Bělotín SK "U-20" 0:1
4. 9:25 SK "U-17" ROMAN Team 0:5
6. 9:50 1.HFK "U-16" Bělotín 0:4
8. 10:15 SK "U-20" SK "U-17" 4:0
10. 10:40 ROMAN Team 1.HFK "U-16" 4:2
12. 11:05 SK "U-17" Bělotín 3:1
14. 11:30 SK "U-20" ROMAN Team 1:2
16. 11:55 1.HFK "U-16" SK "U-17" 0:1
18. 12:20 Bělotín ROMAN Team 1:4
20. 12:45 1.HFK "U-16" SK "U-20" 0:9

Pořadí :
1. ROMAN Team
15:4 12
2. SK "U20"
15:2 9
3. SK "U17"
4:10 6
4. Bělotín 7:8 3
5. 1.HFK "U16"
3:8 0

Utkání ve skupinách se hrají 1 x 20 min.

Utkání o konečné umístění

utkání o 7.místo
21. 13:15 Ústí Bělotín 0:0, 2:1pk
utkání o 3. místo
23. 13:40 SK "U19" SK "U20" 0:6
FINÁLE
25. 14:05 TAKY Team ROMAN Team 1:2

utkání o 9. místo
22. 13:15 Všechovice 1.HFK "U16" 5:2
utkání o 5. místo
24. 13:40 Černotín SK "U17" 2:3

14:45 Ukončení turnaje - vyhlášení výsledků

Konečné umístění :
1. ROMAN Team
2. TAKY Team
3. SK Hranice U20
4. SK Hranice U19
5. SK Hranice U17
6. Sokol Černotín
7. Sokol Ústí
8. Sokol Bělotín
9. Tatran Všechovice
10. 1.HFK Olomouc U16

Sestava a střelci branek
SK Hranice U20:
Jakub Tomečka
I. Radim Kalous (1), Dominik Zbruž - David Zezulka (3), Pavel Šišlák (2),
Marek Vyka (2) - Petr Holoubek (1).
II. David Bezděk, Jan Šnejdrla (1)/Jiří Bruštík - Patrik Hoffmann (2),
Michal Kuchař (2), Radim Žingor (5) - Jakub Marek (2).






Hřiště l. - u bazénu


ČERVENÁ SKUPINA
1. 9:00 Ústí TAKY Team :
3. 9:25 SK "U-19" Černotín :
5. 9:50 Všechovice Ústí :
7. 10:15 TAKY Team SK "U19" :
9. 10:40 Černotín Všechovice :
11. 11:05 SK "U-19" Ústí :
13. 11:30 TAKY Team Černotín :
15. 11:55 Všechovice SK "U19" :
17. 12:20 Ústí Černotín :
19. 12:45 Všechovice TAKY Team :