SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 13. 03 2012
Nadpis2 POZVÁNKA: sobota 17.3.2012 - "ROCKTECHNIK CUP 2012"
Aktualita malá Jménem Starší přípravky SK Hranice (ročník 2002) bych chtěl všechny fanoušky mládežnické kopané pozvat na halový turnaj, který se koná v sobotu 17.3.2012 od 8.00 hod. ve sportovní hale SOU Hranice. V příloze přikládáme časový rozpis...
Aktualita velká
1. 8:00 SK Hranice "bílí" SK Hranice "zelení"
2. 8:14 1.FC Viktorie Přerov FC Tescoma Zlín
3. 8:28 MFK Frýdek-Místek FC Vítkovice 1919
4. 8:42 FC Baník Ostrava ČAFC Židenice Brno
5. 8:56 PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra SK Hranice "bílí"
6. 9:10 SK Hranice "zelení" 1.FC Viktorie Přerov
7. 9:24 FC Tescoma Zlín MFK Frýdek-Místek
8. 9:38 FC Vítkovice 1919 FC Baník Ostrava
9. 9:52 ČAFC Židenice Brno PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra
10. 10:06 SK Hranice "bílí" 1.FC Viktorie Přerov
11. 10:20 SK Hranice "zelení" FC Tescoma Zlín
12. 10:34 MFK Frýdek-Místek FC Baník Ostrava
13. 10:48 FC Vítkovice 1919 ČAFC Židenice Brno
14. 11:02 PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra 1.FC Viktorie Přerov
15. 11:16 SK Hranice "bílí" FC Tescoma Zlín
16. 11:30 FC Baník Ostrava SK Hranice "zelení"
17. 11:44 MFK Frýdek-Místek ČAFC Židenice Brno
18. 11:58 FC Vítkovice 1919 PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra
19. 12:12 FC Baník Ostrava 1.FC Viktorie Přerov
20. 12:26 SK Hranice "bílí" MFK Frýdek-Místek
21. 12:40 ČAFC Židenice Brno FC Tescoma Zlín
22. 12:54 SK Hranice "zelení" FC Vítkovice 1919
23. 13:08 PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra FC Baník Ostrava
24. 13:22 1.FC Viktorie Přerov MFK Frýdek-Místek
25. 13:36 ČAFC Židenice Brno SK Hranice "bílí"
26. 13:50 FC Tescoma Zlín FC Vítkovice 1919
27. 14:04 PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra SK Hranice "zelení"
28. 14:18 FC Baník Ostrava SK Hranice "bílí"
29. 14:32 1.FC Viktorie Přerov ČAFC Židenice Brno
30. 14:46 SK Hranice "zelení" MFK Frýdek-Místek
31. 15:00 FC Tescoma Zlín PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra
32. 15:14 FC Vítkovice 1919 SK Hranice "bílí"
33. 15:28 ČAFC Židenice Brno SK Hranice "zelení"
34. 15:42 FC Tescoma Zlín FC Baník Ostrava
35. 15:56 1.FC Viktorie Přerov FC Vítkovice 1919
36. 16:10 MFK Frýdek-Místek PFA FC ViOn Zl. Mor./Nitra