SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně

Aktuálně

< Back
Datum 29. 10 2017
Nadpis2 ONDRÁŠOVKA CUP 2017
Aktualita malá
Výsledek obrázku pro ondrášovka cup 2017
Výsledky našich mužstev v letošním ročníku
"Ondrášovka Cup 2017"
Aktualita velká
Ondrášovka Cup předkolo - Hranice 28.8.2017
kategorie U8 (ročník 2010)



SK Hranice FC ODRA Petřkovice 16 : 1
TJ Prusinovice SK Hranice 2 : 13
SK Hranice FC Vsetín 7 : 4
TJ Valašské Meziříčí SK Hranice 8 : 8



turnaje se zúčastnili:
Krčmář Jakub, Nevrla Ondřej, Rada Filip, Talafa Jan a Třetina Jan

Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 SK Hranice 4 3 1 0 44:15 10
2 FC Vsetín 4 3 0 1 33:17 9
3 TJ  Valašské Meziříčí 4 1 2 1 29:24 5
4 TJ Prusinovice 4 1 1 2 16:28 4
5 FC ODRA Petřkovice 4 0 0 4 7:45 0

 

Ondrášovka Cup předkolo - Hranice 29.8.2017
kategorie U9 (ročník 2009)



SK Hranice FC Vsetín 3 : 11
FK Šternberk SK Hranice 11 : 1
SK Hranice TATRAN Kohoutovice 2 : 4
JISKRA Staré Město SK Hranice 7 : 4
SK Hranice FK Medlov 0 : 10



turnaje se zúčastnili:
Hanzelka Tomáš, Krčmář Jakub, Kudrfalec Lucas,
Nevrla Ondřej, Rada Filip, Talafa Jan a Zámrský Lukáš

Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FK Medlov 5 5 0 0 39:2 15
2 FK Šternberk 5 3 1 1 21:10 10
3 TATRAN Kohoutovice 5 3 1 1 16:8 10
4 FC Vsetín 5 2 0 3 18:25 6
5 JISKRA Staré Město 5 1 0 4 16:32 3
6 SK Hranice 5 0 0 5 10:43 0

 

Ondrášovka Cup předkolo - Hranice 30.8.2017
kategorie U10 (ročník 2008)



FC ODRA Petřkovice SK Hranice 4 : 1
SK Hranice TJ Zašová 0 : 2
SK Hranice ŠSK Bílovec 0 : 6
FC Vsetín SK Hranice 4 : 0
SK Zlín 1931 SK Hranice 6 : 0
SK Hranice TJ Prusinovice 0 : 3



turnaje se zúčastnili:
Adler Pavel, Hanzelka Martin, Hanzelka Tomáš, Jelok Filip,
Kamidra Jan, Kočnar Dominik, Kudrfalec Lucas, Lacek Miroslav,
Petrovský Tomáš, Puhr Ludvík, Richter Tomáš a Skříčka David

Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FC Vsetín 6 6 0 0 27:5 18
2 ŠSK Bílovec 6 5 0 1 28:5 15
3 SK Zlín 1931 6 3 1 2 22:6 10
4 TJ Prusinovice 6 3 1 2 12:11 10
5 FC ODRA Petřkovice 6 2 0 4 14:17 6
6 TJ Zašová 6 1 0 5 6:41 3
7 SK Hranice 6 0 0 6 1:25 0

 

Ondrášovka Cup předkolo - Hranice 5.9.2017
kategorie U11 (ročník 2007)



FK Stará Bělá "A" SK Hranice 0 : 2
SK Hranice FK Stará Bělá "B" 4 : 0
SK Hranice SK Jiskra Rýmařov 2 : 0
SK Uničov SK Hranice 4 : 1
SK Hranice SSK Brušperk 4 : 0
TJ Klimkovice SK Hranice 1 : 0
SK Hranice 1.FC Poruba 2 : 0



turnaje se zúčastnili:
Pečeňa Matěj, Coppola Marco Francesco, Zatloukal David,
Páleník Šimon, Štěpánek Jiří, Pospíšil Martin,
Kutálek Jiří, Andrýsek Jakub, Dušánek Jiří,
Ligocki Peter, Kývala Lukáš, Jelok Filip,
Vymětalík Ondřej, Zapalač Zdeněk, Vinklárek Filip
a Molnár Martin

Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 SK Uničov 7 6 1 0 25:1 19
2 FK Stará Bělá "A" 7 5 1 1 12:2 16
3 SK Hranice 7 5 0 2 15:5 15
4 TJ Klimkovice 7 4 1 2 7:4 13
5 SK Jiskra Rýmařov 7 2 1 4 2:9 7
6 1.FC Poruba 7 1 1 5 1:9 4
7 FK Stará Bělá "B" 7 1 1 5 3:24 4
8 SSK Brušperk 7 0 2 5 1:12 2

 

Ondrášovka Cup předkolo - Hranice 6.9.2017
kategorie U12 (ročník 2006)



SK Hranice TJ Slavkov pod Hostýnem 1 : 1
TJ Zašová SK Hranice 0 : 5
SK Hranice TJ Velká Polom 1 : 1
TJ Valašské Meziříčí SK Hranice 1 : 2
SK Hranice TJ Sokol Podlesí 1 : 0



turnaje se zúčastnili:
Adler Richard, Calábek David, Dressler Jindra,
Golich Daniel, Kalivoda Ondřej, Koláček Šimon,
Komárek Jan, Korytář Jan, Krayzel Adam,
Páleník Denis, Románek Matěj, Seidl Vít,
Otáhal Zdeněk a Vörös Tibor

Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Valašské Meziříčí 5 4 0 1 11:2 12
2 SK Hranice 5 3 2 0 10:3 11
3 TJ Velká Polom 5 3 1 1 8:5 10
4 TJ Sokol Podlesí 5 2 0 3 5:5 6
5 TJ Slavkov pod Hostýnem 5 1 1 3 6:6 4
6 TJ Zašová 5 0 0 5 1:20 0

 

Ondrášovka Cup kvalifikace - Frýdek-Místek 18.9.2017
kategorie U8 (ročník 2010)



SK Sigma Olomouc SK Hranice 0 : 0
SK Hranice SK Líšeň 2 : 1
1.FC Slovácko SK Hranice 2 : 1
SFC Opava SK Hranice 0 : 10
SK Hranice MFK Vyškov 0 : 4
MFK Frýdek-Místek SK Hranice 4 : 4



turnaje se zúčastnili:
Krčmář Jakub, Nevrla Ondřej, Rada Filip, Talafa Jan a Třetina Jan


Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 SK Sigma Olomouc 6 5 1 0 23:7 16
2 MFK Frýdek-Místek 6 4 1 1 27:15 13
3 MFK Vyškov 6 3 1 2 12:14 10
4 1.FC Slovácko 6 3 0 3 20:13 9
5 SK Hranice 6 2 2 2 17:11 8
6 SK Líšeň 6 1 1 4 10:14 4
7 SFC Opava 6 0 0 6 2:37 0

 

Ondrášovka Cup kvalifikace - Karviná 18.10.2017
kategorie U12 (ročník 2006)



FC Baník Ostrava SK Hranice 0 : 2
SK Hranice FC Hlučín 0 : 1
MFK Karviná SK Hranice 3 : 0
SK Hranice FK Šumperk 0 : 4
MFK Frýdek-Místek SK Hranice 2 : 2
SK Hranice TJ Valašské Meziříčí 1 : 2
FK FOTBAL Třinec SK Hranice 2 : 0



turnaje se zúčastnili:
Calábek David, Dressler Jindra, Golich Daniel,
Kalivoda Ondřej, Kitzberger Josef, Koláček Šimon,
Komárek Jan, Korytář Jan, Krayzel Adam,
Otáhal Zdeněk, Páleník Denis, Románek Matěj,
Seidl Vít, Vörös Tibor a Andrýsek Jakub

Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 MFK Karviná 7 4 2 1 14:5 14
2 MFK Frýdek-Místek 7 4 2 1 17:9 14
3 FK Šumperk 7 4 0 3 11:9 12
4 FK FOTBAL Třinec 7 2 3 2 4:5 9
5 TJ Valašské Meziříčí 7 3 0 4 9:11 9
6 FC Baník Ostrava 7 2 2 3 6:8 8
7 FC Hlučín 7 2 2 3 5:10 8
8 SK Hranice 7 1 1 5 5:14 4